Pondělí 23. října. Svátek má Teodor.

Zkolaudováno: Prodáno již 75 % bytů Na Farkáně

09.07.2015 06:07 Tisková zpráva:

Nízkoenergetické byty, které Na Farkáně vznikají, jsou prototypem moderního bydlení, které splňuje náročné požadavky budoucích vlastníků a zároveň kombinuje výborné umístění v klidné vilové čtvrti Malvazinek nedaleko centra Prahy,obklopené zelení, plné slunečního svitu.Výborná dostupnost do centra hlavního městadělá tyto byty atraktivní.

Výběr lokality a poté i bytu, kde budete chtít trávit Váš život po návratu z práce, jsou velmi důležité rozhodnutí, která klientům nyní můžeme ulehčit. Bydlení Na Farkáně je vhodnou variantou pro všechny, kteří milují pestrost pražského života, ale zároveň touží po klidu, který na ně bude doma čekat. Pohled do zeleně z okna ložnice Vás přesvědčí, že byty Na Farkáně mají rozhodně co nabídnout.

Investor, ve spolupráci sespolečností LEXXUS, která kromě zajištění exkluzivního prodeje také pomáhala přinastavení tohoto projektu,kladl  důraz na celkovou kvalitu  provedení, o které se klienti mohou osobně přesvědčit návštěvou vzorového bytu.Každý byt má vlastní balkon, terasu či předzahrádku,kde mohou klienti trávit příjemné chvíle v klidu v propojeni s přírodou a zelení.  Ve dvou vilových domech jsou byty k dispozici od 1+kk až po 4+kk, takže si vybere opravdu každý, ať už chtějí klienti bydlet sami či mají početnou rodinu. Sklep a parkovací stání jsou samozřejmostí ke každému bytu.

Zdroj: Tisková zpráva LEXXUS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *