EUR 25.405

USD 21.896

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.405

USD 21.896

09. 07. 2015

Zkolaudováno: Prodáno již 75 % bytů Na Farkáně

 


 

Nízkoenergetické byty, které Na Farkáně vznikají, jsou prototypem moderního bydlení, které splňuje náročné požadavky budoucích vlastníků a zároveň kombinuje výborné umístění v klidné vilové čtvrti Malvazinek nedaleko centra Prahy,obklopené zelení, plné slunečního svitu.Výborná dostupnost do centra hlavního městadělá tyto byty atraktivní.

Výběr lokality a poté i bytu, kde budete chtít trávit Váš život po návratu z práce, jsou velmi důležité rozhodnutí, která klientům nyní můžeme ulehčit. Bydlení Na Farkáně je vhodnou variantou pro všechny, kteří milují pestrost pražského života, ale zároveň touží po klidu, který na ně bude doma čekat. Pohled do zeleně z okna ložnice Vás přesvědčí, že byty Na Farkáně mají rozhodně co nabídnout.

Investor, ve spolupráci sespolečností LEXXUS, která kromě zajištění exkluzivního prodeje také pomáhala přinastavení tohoto projektu,kladl  důraz na celkovou kvalitu  provedení, o které se klienti mohou osobně přesvědčit návštěvou vzorového bytu.Každý byt má vlastní balkon, terasu či předzahrádku,kde mohou klienti trávit příjemné chvíle v klidu v propojeni s přírodou a zelení.  Ve dvou vilových domech jsou byty k dispozici od 1+kk až po 4+kk, takže si vybere opravdu každý, ať už chtějí klienti bydlet sami či mají početnou rodinu. Sklep a parkovací stání jsou samozřejmostí ke každému bytu.

Zdroj: Tisková zpráva LEXXUS

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.32 Aktuální výše Hypoindexu

2.21%

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%
Historie vývoje


Související články

Jak reagovat, když vám v současnosti dorazí oznámení o zvýšení ceny za dodávky energií?

Mnoho dodavatelů energií právě informuje své zákazníky o nutné změně ceníku s odůvodněním, že za současné situace raketového růstu cen už nejsou schopni dodávat energie za původních podmínek, které slíbili při uzavření smlouvy. Mají na to dodavatelé právo? Co má spotřebitel v takové situaci udělat?

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

11. 10. 2021

Kvůli covidu zdražují nejen chaty a chalupy, ale i mobilní domy

Foto: Shutterstock Průzkumy ukazují, že Češi tráví na svých chalupách nebo chatách stále více času. Mnozí další by si přitom takovou nemovitost přáli nebo již aktivně plánují její nákup. Vyšší poptávka, kterou způsobila pandemická omezení, ale žene ceny nahoru. Podle osloveného realitního experta je aktuální nabídka chudší než dříve, zajímavou alternativou proto mohou být mobilní […]

Text: redakce hypoindex.cz

04. 10. 2021

O kolik se vám zvýší splátka hypotéky, pokud budete po pěti letech refinancovat?

Vzhledem k tomu, že v současné době postupně začaly růst úrokové sazby hypoték, tak spousta lidí se bojí toho, o kolik se jim zvýší měsíční splátky, když budou letos refinancovat. Přitom ale spousta lidí se tolik bát nemusí, protože pokud jste si brali hypotéku v uplynulých několika letech, tak sazby jsou stále nižší.

Text: Hana Bartušková

Foto: Shutterstock

29. 09. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.