EUR 23.985

USD 22.380

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 16.7 %

EUR 23.985

USD 22.380

Text: Petr Zámečník

14. 12. 2017

0 komentářů

Rekonstrukce bez starostí s Půjčkou ProBydlení

 

Ať už dlouho plánujete přestavbu, nebo si jen pohráváte s myšlenkou drobných úprav, nyní je ta pravá chvíle se rozhodnout. Starosti s financováním celé rekonstrukce vyřešíte jednoduše díky Půjčce ProBydlení od Wüstenrotu.   

Loading 


Jedná se o překlenovací úvěr ze stavebního spoření, který se přizpůsobí vašim finančním možnostem a který lze využít k pokrytí výdajů na vybavení celé domácnosti i modernizaci bydlení. „Finanční prostředky mohou klienti navíc využít například na altán, bazén, garáž, terasu nebo na administrativní náklady spojené s bydlením,“ uvádí David Krček, produktový manažer stavební spořitelny Wüstenrot.
Úvěr lze využít na financování úhrady za převod družstevního podílu nebo za převod podílu právnické osobě, pokud se žadatel o úvěr (nebo osoba blízká) stane nájemcem bytu. Až 30 % z celkové výše úvěru je možné použít na rekonstrukci či modernizaci bytu.

Příspěvek státu, úspora na daních a volitelná doba splatnosti

Vhodným způsobem, jak se na jakékoli rekonstrukce a úpravy bytu připravit, je uzavřít stavební spoření. Ke smlouvě o stavebním spoření, ke které je sjednána Půjčka ProBydlení, můžete za řádné finanční úložky (20 000 za rok) získat státní podporu až 2000 korun ročně. Úroky zaplacené z úvěru lze navíc odečíst z daňového základu, což je oproti klasickému spotřebitelskému úvěru velmi výhodné. „Výše úvěru bez zajištění může činit až jeden milion korun, v případě družstevního bydlení dokonce 1,5 milionu korun,“ doplňuje Krček.
Doba splatnosti je volitelně nastavitelná, od její délky se pak odvíjí výše měsíční splátky. Můžete-li si dovolit nižší splátky, využijte dobu splatnosti 14, 18 a 22 let. Snese-li váš rodinný rozpočet vyšší splátku, je tu rychlejší varianta na 6 nebo 8 let. Do konce roku navíc neplatíte poplatek za uzavření smlouvy a vyjádření, zda byla vaše žádost o úvěr schválena, obdržíte do 24 hodin.

Vyhrajte rekonstrukci zdarma

Ke svému 25. výročí na českém trhu si stavební spořitelna Wüstenrot pro stávající i nové zákazníky připravila soutěž s Půjčkou ProBydlení o půl milionu. Ti z vás, kteří se do konce roku při realizaci úprav současného bydlení rozhodnou využít výhodných podmínek, budou zařazeni do slosování o dvakrát 250 000 korun.

INSPIRACE: Nová kuchyň s Půjčkou ProBydlení

Plánovaná cena rekonstrukce je 200 000 korun.

  • Doba splatnosti: 6 let.
  • Roční úroková sazba: 4,89 % p. a.
  • Měsíční splátka: 3 334 Kč
  • Celkem zaplaceno: 238 876 Kč

Zdarma je uzavření smlouvy o stavebním spoření, zpracování a poskytnutí úvěru, stejně jako vedení úvěru v PÚ tarifu OF-P.
Úvěrová kalkulačka Půjčky ProBydlení a podrobnosti o soutěži jsou k dispozici na www.wustenrot.cz

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.27 Aktuální výše Hypoindexu

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%
Historie vývoje


Související články

Nezájem o hypotéky stále trvá

Objem poskytnutých hypoték v  únoru patřil mezi nejnižší za posledních 10 let. Banky a stavební spořitelny poskytly během tohoto měsíce hypoteční úvěry v objemu 7,9 miliardy Kč. Meziměsíčně objem poskytnutých hypoték vzrostl o 20 %. Objem i počet poskytnutých hypoték mírně překonal hodnotu z konce minulého roku a dostal se na nejvyšší úroveň za posledního […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

16. 03. 2023

Za rok se objem poskytnutých hypoték snížil o 82 %

Propad hypoteční aktivity nebere konce. Banky a stavební spořitelny poskytly v září domácnostem hypotéky v celkovém objemu 7,16 miliardy Kč, což je o 2,9 miliardy Kč méně než v srpnu. Hypoteční trh tak dále slábne, což je patrné i z meziroční dynamiky. Objemy jsou menší o 82 %. Vyplývá to za aktuálních statistik ČBA Hypomonitoru.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

14. 10. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *