EUR 25.415

USD 22.509

REPO sazba ČNB 2.75 %

Inflace 5.8 %

EUR 25.415

USD 22.509

Text: Petr Zámečník

14. 12. 2017

Rekonstrukce bez starostí s Půjčkou ProBydlení

 

Ať už dlouho plánujete přestavbu, nebo si jen pohráváte s myšlenkou drobných úprav, nyní je ta pravá chvíle se rozhodnout. Starosti s financováním celé rekonstrukce vyřešíte jednoduše díky Půjčce ProBydlení od Wüstenrotu.    


Jedná se o překlenovací úvěr ze stavebního spoření, který se přizpůsobí vašim finančním možnostem a který lze využít k pokrytí výdajů na vybavení celé domácnosti i modernizaci bydlení. „Finanční prostředky mohou klienti navíc využít například na altán, bazén, garáž, terasu nebo na administrativní náklady spojené s bydlením,“ uvádí David Krček, produktový manažer stavební spořitelny Wüstenrot.
Úvěr lze využít na financování úhrady za převod družstevního podílu nebo za převod podílu právnické osobě, pokud se žadatel o úvěr (nebo osoba blízká) stane nájemcem bytu. Až 30 % z celkové výše úvěru je možné použít na rekonstrukci či modernizaci bytu.

Příspěvek státu, úspora na daních a volitelná doba splatnosti

Vhodným způsobem, jak se na jakékoli rekonstrukce a úpravy bytu připravit, je uzavřít stavební spoření. Ke smlouvě o stavebním spoření, ke které je sjednána Půjčka ProBydlení, můžete za řádné finanční úložky (20 000 za rok) získat státní podporu až 2000 korun ročně. Úroky zaplacené z úvěru lze navíc odečíst z daňového základu, což je oproti klasickému spotřebitelskému úvěru velmi výhodné. „Výše úvěru bez zajištění může činit až jeden milion korun, v případě družstevního bydlení dokonce 1,5 milionu korun,“ doplňuje Krček.
Doba splatnosti je volitelně nastavitelná, od její délky se pak odvíjí výše měsíční splátky. Můžete-li si dovolit nižší splátky, využijte dobu splatnosti 14, 18 a 22 let. Snese-li váš rodinný rozpočet vyšší splátku, je tu rychlejší varianta na 6 nebo 8 let. Do konce roku navíc neplatíte poplatek za uzavření smlouvy a vyjádření, zda byla vaše žádost o úvěr schválena, obdržíte do 24 hodin.

Vyhrajte rekonstrukci zdarma

Ke svému 25. výročí na českém trhu si stavební spořitelna Wüstenrot pro stávající i nové zákazníky připravila soutěž s Půjčkou ProBydlení o půl milionu. Ti z vás, kteří se do konce roku při realizaci úprav současného bydlení rozhodnou využít výhodných podmínek, budou zařazeni do slosování o dvakrát 250 000 korun.

INSPIRACE: Nová kuchyň s Půjčkou ProBydlení

Plánovaná cena rekonstrukce je 200 000 korun.

  • Doba splatnosti: 6 let.
  • Roční úroková sazba: 4,89 % p. a.
  • Měsíční splátka: 3 334 Kč
  • Celkem zaplaceno: 238 876 Kč

Zdarma je uzavření smlouvy o stavebním spoření, zpracování a poskytnutí úvěru, stejně jako vedení úvěru v PÚ tarifu OF-P.
Úvěrová kalkulačka Půjčky ProBydlení a podrobnosti o soutěži jsou k dispozici na www.wustenrot.cz

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.54 Aktuální výše Hypoindexu

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%
Historie vývoje


Související články

Co je v dnešní době luxusní bydlení? Pro někoho smart home, pro jiného vlastní byt

Dříve bylo považováno za luxus zděné jádro v panelákovém bytě nebo dokonce barevná televize.  Doba se změnila a zděné jádro už nikoho nezaujme. Za luxus je momentálně považujeme třeba chytrou domácnost ovládanou přes mobil, kuchyňskou deska z černého mramoru, exkluzivní zimní zahradu, saunu nebo vlastní bazén.

Text: František Veselý

Foto: freeimages.com

19. 11. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.