Pátek 20. října. Svátek má Vendelín.

Dalším členem SOLUS je společnost Click Credit

Dalším členem sdružení SOLUS se stala společnost Click Credit s.r.o., která poskytuje krátkodobé půjčky na internetu. Rozšířila tak řady nebankovních finančních institucí, které využívají klientské registry SOLUS v rámci odpovědného úvěrování. SOLUS má tak momentálně 42 členů. 

Nezáleží na tom, zda klient žádá o vysokou nebo nízkou půjčku. Rozhodující je, aby byl schopen ji odpovědně splácet a aby nedocházelo k jeho předlužování. Vstup do sdružení SOLUS je pro nás logickým krokem při rozvoji dlouhodobých vztahů, které chceme se svými klienty budovat,“ říká Kamil Salajka, jednatel společnosti Click Credit.

„Jsme rádi, že se společnost Click Credit rozhodla rozšířit členskou základnu sdružení SOLUS. Zatímco se řada poskytovatelů mikropůjček využívání klientských registrů vyhýbá, neboť odpovědné úvěrování je do určité míry limitujícím faktorem při akvizici nových klientů, Click Credit se rozhodl prověřovat schopnost potencionálních klientů dostát svým závazkům i v případě poskytování relativně nízkých půjček,“ uvedl Jan Stopka, tajemník sdružení SOLUS.

Zdroj: Tisková zpráva SOLUS

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *