Pátek 18. června. Svátek má Milan.

Kupujete novostavbu v Praze? Zkuste nový webový portál

Pro ty, kteří hledají koupi novostavby v Praze vznikl nový webový portál. Flatstore.cz nabízí přehlednou nabídku pražských novostaveb. Zájemci o nové bydlení se tak konečně dočkali webové adresy, na které naleznou širokou nabídku aktuálně dostupných bytových prostor ve svém okolí. Portál je provozován společností D2B Group, a. s.

Flatstore.cz nabízí jednoduchou pohodlnou cestu k vyhledání nejvhodnější nabídky dle přání zákazníka díky nejpodrobnějšímu filtru svého druhu. Na portálu lze nalézt širokou škálu bytů, domů i pozemků. Taktéž nabízí podrobné porovnávání jednotlivých nabídek v Praze a blízkém okolí a přehled veškerých cenových akcí. Samozřejmostí je spojení na developera a karta projektu s  podrobnými informacemi. Nechybí ani rubrika developerských novin, jež přináší aktuální informace ze světa bydlení a výstavby.

Klienti, kteří si vyberou svůj nový domov na serveru Flatstore.cz, budou za svůj nákup odměněni peněžními poukázkami do partnerských obchodů. Díky možnostem, které portál nabízí, je skvělým pomocníkem při orientaci na komplikovaném trhu pražských novostaveb.

Zdroj: Tisková zpráva Flatstore.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *