Úterý 16. července. Svátek má Luboš.

CENTRAL GROUP spouští zimní cenovou akci: Všechny dokončené nemovitosti nabízí s bonusem a garantovanou hypotékou s úrokem 1,99 % ročně

19.01.2015 12:01 Tisková zpráva: CENTRAL GROUP

CENTRAL GROUP je lídrem tuzemského realitního trhu a jeho aktuální nabídka představuje nejširší výběr dokončených nemovitostí za nejlepší ceny. Byty a domy ihned k nastěhování se nacházejí v celkem 8 lokalitách v Praze a okolí. 

Zájemci o dokončené byty mohou vybírat z posledních volných jednotek v lokalitách Prahy 5 – Zličína, Prahy 6 – Břevnova, Prahy 9 – Letňan a ve dvou lokalitách v Praze 10 – v Horních Měcholupech a Pitkovicích. Poslední volné dokončené rodinné domy pak CENTRAL GROUP nabízí rovněž v Praze 10 – Pitkovicích a také v Brandýse.

K dispozici je kompletní nabídka bytů od 1+kk až po 4+kk a jejich ceny začínají již na 1,7 mil. Kč včetně DPH, sklepa a vnitřního parkovacího stání. Ceny rodinných domů s garáží pak startují na
4,2 mil. Kč včetně DPH a pozemku. 

„Lídr trhu by měl být schopen nabídnout dostatečný výběr lokalit nejen ve fázi výstavby, ale také již dokončených a připravených ihned k nastěhování. Přesně taková je i dlouhodobá strategie naší společnosti, ve všech velkých lokalitách chceme mít i po dokončení stavby zhruba 10–20 % volných bytů, které se postupně doprodají. Pokud bychom prodali všechny byty ještě před dokončením, vypovídalo by to o špatně nastavené ceně,“ upozorňuje Dušan Kunovský, šéf CENTRAL GROUP a dodává: „Naprostá většina bytů a rodinných domů nabízených v rámci současné cenové akce byla dokončena teprve v závěru loňského roku. Nejedná se tedy o žádný výprodej dlouhodobých ležáků.“

Jedna z posledních šancí

Odborníci na realitním trhu se shodují, že ceny nových nemovitostí v Praze v posledním roce plošně vzrostly. Konkrétně u CENTRAL GROUP činil meziroční nárůst realizovaných cen zhruba
7 %. Vzhledem k opět rostoucím cenám dodavatelských prací, oslabování koruny a stoupajícím nákladům na povolování staveb lze v letošním roce očekávat další nárůst cenové úrovně.    Díky zimní cenové akci tak mají zájemci o nové bydlení poslední šanci využít historicky nejpříznivějších podmínek k nákupu nového bydlení. Platnost akce je ale časově omezena.

Bonus ve výši 5 % z ceny nemovitosti lze využít třeba na novou kuchyni, vestavné skříně, případně na další vybavení bytu. Druhou možností je zvolit odklad platby až na 1 rok po nastěhování bez navýšení kupní ceny nemovitosti. 

„Již na jaře plánujeme zařadit do nabídky několik nových lokalit včetně prémiových nemovitostí v  centru Prahy. Celkem bychom v letošním roce rádi uvedli na trh nové projekty se zhruba 1500 byty. Zimní cenovou akcí na čerstvě dokončené nemovitosti proto chceme „vyčistit sklady“ před uvedením naší nové nabídky,“ vysvětluje svůj záměr Kunovský.

Hypotéka CENTRAL GROUP: Nejlepší podmínky financování na českém trhu

Spolu s širokou nabídkou dokončených bytů a rodinných domů připravila společnost CENTRAL GROUP pro všechny zájemce také zcela přelomový způsob financování nového bydlení, díky kterému znovu potvrdila, že nabízí nejlepší podmínky financování na českém trhu.

Touto novinkou je bezkonkurenční Hypotéka CENTRAL GROUP s garantovanou úrokovou sazbou jen 1,99 % ročně a s možností fixace úrokové sazby na 3 nebo na 5 let. Tu je možné využít při koupi všech bytů a rodinných domů ve všech lokalitách z nabídky společnosti, a to jak dokončených, tak i rozestavěných. Hypotéku s garancí úrokové sazby za klienty kompletně vyřídí úvěroví poradci CENTRAL GROUP, a to přímo v sídle společnosti a zcela zdarma. Vše tak lze zařídit na jediném místě bez čekání a nutnosti shromažďovat podklady a navštěvovat banku. Nové bydlení je tak díky CENTRAL GROUP nejdostupnější v novodobé české historii.

„Úvěrové poradenství CENTRAL GROUP poskytuje klientům kompletní servis na míru a představuje pro kupující další přidanou hodnotu. Máme vlastní úvěrové poradce a spolupracujeme s pěti největšími bankami na českém trhu. Díky tomu jsme schopni pro každého zájemce zpracovat individuální nabídku odpovídající přesně jeho situaci a potřebám, nikoli nabídku, z níž bude mít nějaký zprostředkovatel největší provizi,“ uzavírá Dušan Kunovský.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *