EUR 25.290

USD 23.125

REPO sazba ČNB 4.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.290

USD 23.125

09. 11. 2023

0 komentářů

DRUHÝ APARTMÁNOVÝ DŮM V AFI HOME KOLBENOVA JE DOKONČEN

 

Společnost AFI Europe právě zkolaudovala již druhý apartmánový dům AFI HOME Kolbenova v nově vznikající multifunkční čtvrti AFI City ve Vysočanech. Ten nabídne celkem 327 částečně či plně vybavených apartmánů v dispozicích od 1+kk do 4+kk. Stěhování nových nájemců bude možné v březnu 2024 po realizaci interiérů společnostmi XXXLutz a ProCeram. Všechny apartmány budou zařízené do rozsahu 2+kk, což zahrnuje obývací pokoj, ložnici a kuchyňský kout. Na výběr budou dvě varianty standardů laděné do studených či teplých tónů. Celková investice developera dosáhne cca 42 milionů eur.

Loading 

„Jednotlivé apartmány i celou čtvrť koncipujeme tak, aby se v ní žilo co nejlépe. Myslíme jak na komfort, tak praktické každodenní potřeby nových rezidentů. Kromě nově zařízených apartmánů s možností okamžitého nastěhování, se mohou těšit na soukromé parkoviště v suterénu, prostorné sklepy i recepci s nepřetržitým provozem. V případě potřeby drobných oprav a údržby bude k dispozici správce budovy. Aktuálně jednáme také o dalším rozšíření občanské vybavenosti v okolí s potenciálními provozovateli obchodů a služeb v přízemí projektu,“ popisuje Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI Europe.

Většina jednotek bude disponovat vlastní lodžií, balkonem či předzahrádkou. Nádvoří budovy ve tvaru písmeně „U“ bude osázeno zelení a vznikne zde příjemné posezení. V tomto duchu je tvořena celá čtvrť AFI City, ve které již byl realizován rozsáhlý park s dětským hřištěm a promenádou. V budoucnu ji čeká výstavba mateřské školy či restaurace.

„V současné době se sice jedná o dokončení posledního z našich nově realizovaných nájemních projektů, nicméně v přípravné fázi již máme další. Naše portfolio bezmála 900 nájemních bytů na území hlavního města Prahy se tak v dohledné době ještě rozroste,“ uzavírá Elena Pisotchi.

AFI City je dynamicky se rozvíjející čtvrť na území bývalého průmyslového areálu ČKD Slévárny a Moury v pražských Vysočanech. Revitalizace 15hektarového brownfieldu zahrnuje celkem 110 000 m2 nové zástavby. Dokončených a prodaných je všech 470 bytů do osobního vlastnictví, zkolaudována byla i kancelářská budova AFI City 1 a první apartmánový dům s 313 jednotkami.

Pronájem nových apartmánů ve 2. fázi AFI Home Kolbenova bude probíhat od února 2024 na webových stránkách www.afi-home.com.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.49 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%

5.49%
Historie vývoje

 

 


Související články

Prodej nových bytů v Praze ožívá

Trh s novými byty v Praze pokračuje v růstu, developeři za druhé letošní čtvrtletí prodali 1500 bytů. To je o polovinu více než ve stejném období loňského roku. Zároveň jde z hlediska prodejů o nejsilnější druhé čtvrtletí za posledních sedm let s výjimkou rekordního druhého čtvrtletí 2021. Cena nabízených bytů začala stagnovat. Vyplývá to z podrobných analýz společnosti Ekospol, která trh […]

Text: redakce hypoindex.cz

17. 07. 2024

Brněnské byty jsou nejdražší v historii

Průměrná nabídková cena brněnských novostaveb přesáhla ve druhém čtvrtletí roku 2024 úroveň 129 400 Kč za metr čtvereční. Pokořila tím dosavadní rekord z roku 2022. Prudce vzrostla i poptávka. Jak ukazují data společnosti Trikaya, oproti prvním třem měsícům letošního roku se ve druhém kvartálu prodalo o polovinu více nových bytů. V meziročním srovnání se jedná dokonce o rekordní […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

16. 07. 2024

Banky v červnu poskytly nejvíce hypoték v letošním roce

Objem poskytnutých hypotečních úvěru dosáhl v červnu 24,2 miliardy Kč, z toho skutečně nové úvěry činily 20,2 miliardy Kč. Červnový objem nově poskytnutých hypoték je tak nejvyšší v letošním roce a společně s květnem se poprvé po více než dvou letech nachází nad hranicí 20 miliard Kč.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

15. 07. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *