Čtvrtek 13. května. Svátek má Servác.

EKOSPOL má nového finančního ředitele, k 21. březnu nastoupil Pavel Bednář z PPF

22.03.2016 05:03 Tisková zpráva: EKOSPOL

Osmatřicetiletý Pavel Bednář do EKOSPOLU přišel ze skupiny PPF, kde působil od roku 2006. V PPF měl na starosti mezinárodní daňové plánování v rámci celé skupiny, dopodrobna se tak vyzná v daňové legislativě nejen v ČR ale i většiny dalších evropských a asijských zemí. Před nástupem do PPF pracoval jako daňový poradce pro mezinárodní klienty pražské pobočky poradenské společnosti Deloitte.

Pavel Bednář vystudoval podnikovou ekonomiku a management na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde v roce 2003 získal titul Ing. Studoval také teoretickou fyziku na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské Českého vysokého učení technického v Praze.

Ve volném čase se věnuje kite-boardingu a jízdě na divoké vodě – kayakingu. Je ženatý a má čtyřletou dceru.

Fakt, že se o tuto pozici ucházelo více než 400 zájemců, dokazuje, že EKOSPOL patří k nejatraktivnějším zaměstnavatelům v ČR. Jen loni se na některou z vypsaných pozic hlásilo takřka 10 tisíc lidí,“ podotkl generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec a dodal, že je EKOSPOL nejlépe platící firmou ve stavebnictví a mzdy ve společnosti patří k jedněm z nejvyšších i v rámci celé ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *