EUR 25.655

USD 22.059

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.655

USD 22.059

23. 10. 2019

Subjekty:
EKOSPOL

Ekospol povyšoval, zástupcem ředitele sektoru výběrových řízení se stal Ivan Sedlačik

 

23. 10. 2019 Praha – Dlouhodobý lídr bytové výstavby Ekospol povyšoval, novým zástupcem ředitele sektoru výběrových řízení se stal Ivan Sedlačik. Ve společnosti je od září 2015, kdy nastoupil jako pracovník stejného sektoru. Výběrovým řízením v Ekospolu i nadále šéfuje Ondřej Chalupa. 


Sedlačik před nástupem do Ekospolu pracoval ve společnosti Pavel Švestka, která se specializuje na přípravu staveb. Vystudoval Fakultu stavební Českého vysokého učení technického v Praze, kde v roce 2018 obhájil disertační práci na téma analýza kapacity bypassu okružních křižovatek a získal titul Ph.D. Ve svém volném čase se věnuje skautingu, rád běhá a jezdí na kole. Často též vyráží do přírody, případně tráví čas nad knihou.
Ivan se ve své pozici osvědčil natolik, že jeho aktuální povýšení bylo jasnou věcí. Jsem rád, že ve firmě máme podobně pracovité a vzdělané lidi s obrovským tahem na branku,“ říká generální ředitel a předseda představenstva společnosti Ekospol Evžen Korec a dodává, že současné jmenování do nové funkce je další potvrzením toho, jak Ekospol oceňuje nejlepší zaměstnance.
U nás nezáleží na tom, kolik má kdo odpracovaných roků. Rozhodující je hlavně přínos pro naši společnost. I úplní nováčci ve firmě mohou poměrně rychle dosáhnout na manažerské posty s milionovými platy. Navíc budou u toho, jak se Praha rozvíjí a mění. Ekospol totiž už více než čtvrt století mění tvář hlavního města a buduje nové městské čtvrtě. A právě to je jeden z hlavních benefitů naší společnosti – možnost uplatnit své nápady a vytvořit nové domovy pro co nejvíce lidí,“ doplňuje Korec.
 

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.43 Aktuální výše Hypoindexu

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%
Historie vývoje


Související články

Investoři masivně nakupují nájemní byty

Jakékoliv sklady, retailové parky a moderní kanceláře. Seznam priorit investorů na tuzemském trhu nemovitostí zůstává i po 3. čtvrtletí neměnný. Přesto na něm dochází k určitému vývoji: do bilance se totiž stále viditelněji promítají rezidenční nemovitosti. Konkrétně jde o starší bytové domy i novostavby určené k pronájmu.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

22. 10. 2021

V Praze si za průměrný roční plat „koupíte“ jen 3 m2 bytu. Jak se k tomu před volbami staví politické strany?

Foto: Shutterstock Přesně za měsíc nás čekají sněmovní volby. Lze očekávat, že téma prohlubující se nedostupnosti bydlení bude jedním z klíčových. Skutečnost, jak se situace v oblasti bydlení zhoršuje, je naprosto zřejmá z následujícího příkladu. Proto nás zajímaly plány jednotlivých politických stran, které by měly dostupnost bydlení zlepšit. Ceny nemovitostí totiž stále rostou a zřejmě porostou i […]

Text: Milan Vodička

09. 09. 2021

Jak zajistit dostupné bydlení podle akademiků?

Foto: Shutterstock Těžkého údělu těch, kteří vstupují na trh s bydlením, si nelze nevšimnout. Finanční nedostupnost bydlení se dotýká stále více lidí. Byty jsou stále více dražší, a i absolventi vysokých škol mají problém se svými příjmy na bydlení dosáhnout. A když banka hypotéku na smluvenou částku neposkytne, protože odhadní cena bytu je o půl milionu […]

Text: Milan Vodička

17. 08. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.