Pondělí 17. prosince. Svátek má Daniel.

EKOSPOL přeceňuje projekt v Měcholupech a je zde znovu nejlevnější!

12.09.2012 02:09 Tisková zpráva: EKOSPOL

„V souladu s naší dlouhodobou strategií nazvanou Záruka nejnižší ceny, s níž jsme přišli jako první developer již v roce 2009, jsme se rozhodli plošně snížit ceny všech bytů tak, abychom byli při srovnání s konkurencí jednoznačně nejlevnější. Záruka nejnižší ceny je synonymem značky EKOSPOL, a to i za cenu výrazného snížení našeho momentálního zisku,,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s.

Všech 93 bytů v projektu Nové Měcholupy III dosud EKOSPOL prodával za průměrnou cenu
39 500 Kč/m2 včetně DPH. Dnešním dnem počínaje byla cena všech bytů snížena plošně o více než
11 %.

Co to znamená v praxi? Např. byt 1+kk o výměře 31,7 m2 a s terasou 20 m2 stojí nově jen 1,18 mil. Kč včetně DPH, za byt 2+kk s balkonem pak kupující zaplatí pouhých 1,57 mil. Kč včetně daně. Ceny bytů 3+kk s balkony nebo terasami pak začínají na neuvěřitelných 2,36 mil. Kč včetně DPH.

„Pokud máte zájem o prostory ještě menší a ještě levnější, tak ty vám bohužel nenabídneme. Minimální velikost plnohodnotného bytu, v němž se dá žít a nikoli pouze přespávat, je totiž 30 metrů čtverečních podlahové plochy. Menší prostory jsou prakticky nezaříditelné a nesplňují nároky na moderní bydlení,“ vysvětluje Evžen Korec.

Rozhodující je kvalita projektu. Ptejte se na reference developera!

Všech 93 jednotek v projektu Nové Měcholupy III společnosti EKOSPOL splňuje všechna kritéria kladená na bytovou jednotku. Kupujícího tedy nemusí trápit vysoká hladina hluku či absence denního světla typická pro nejrůznější nebytové prostory, jako např. ateliéry a studia, v nichž si navíc ani není možné zřídit trvalé bydliště. Konkurenční výhodou je i výhled do zabydlené lokality, nikoli na rušnou komunikaci nebo překladiště.

Samozřejmostí u společnosti EKOSPOL je pak dlouhodobá vysoká kvalita bytů, oceněná např. prestižní cenou Stavba roku. „Na kvalitě našich bytů si zakládáme a především díky ní prodáváme každý pátý byt jen na pozitivní reference klientů. Kvalita je naší dlouhodobou konkurenční výhodou. Proto bych rád všechny zájemce o bydlení vyzval, aby se nebáli a opravdu se šli zeptat skutečných klientů, kteří již byty od daného developera koupili dříve. Ptejte se na jednání developera a jeho přístup k řešení případných reklamací. Právě na tom se totiž pozná dlouhodobá kvalita jeho projektů,“ uzavírá Evžen Korec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.