EUR 24.750

USD 22.855

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.750

USD 22.855

15. 05. 2024

0 komentářů

Ekospol přepisuje prodejní statistiky. Ve Strašnicích prodal za dva týdny pětinu bytů

 

Zájem o nové byty od developerské společnosti Ekospol je tak velký, že prodeje přepisují celé statistiky. V projektu Ekorezidence Strašnice se během pouhých dvou týdnů prodala pětina bytů. Obrovský zájem je také o byty na Barrandově a v Hostivaři. Kupující láká hlavně mimořádně příznivá cena, která je ve všech případech pod celopražským průměrem.

Loading 

Ekospol vrátil na trh cenově dostupné byty, což kupující ocenili. Už minulý rok jsme nabídli projekt na Barrandově s mimořádnými výhledy a na přelomu roku jsme začali prodávat bezkonkurenční byty v Hostivaři, u kterých jsme přišli s neuvěřitelně nízkými cenami hluboko pod celopražským průměrem. Čekali jsme proto velký zájem klientů, ale realita nás překvapila. Zájem byl od samého počátku prodeje tak velký, že jsme museli dokonce vytvářet pořadníky. Na jeden byt čekalo až osm zájemců,“ říká generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec a dodává, že Ekospol se vždy snaží nabízet byty za ceny dostupné co nejširšímu okruhu zájemců.

V cenících u všech nabízených projektů zbývají už jen poslední volné byty. „Ve výjimečném projektu Výhledy Barrandov II zbývá už jen poslední desetina bytů, v Hostivaři si mohou klienti vybírat v každém ze dvou nabízených bytových domů z posledních dvou desítek dostupných bytů. Velmi příjemně nás překvapil zájem o náš nejnovější projekt Ekorezidence Strašnice, kde se během prvních dvou týdnů prodala už pětina všech bytů. Ukazuje se, že zájem o kvalitní a cenově dostupné byty na trhu stále je,“ zdůrazňuje developer Korec.

Projekt Ekorezidence Strašnice vyrůstající v atraktivní lokalitě s plnou občanskou vybaveností a množstvím aktivit pro rodiny s dětmi i sportovce nabídne v bytovém domě o šesti nadzemních podlažích celkem 64 moderních bytů s dispozicemi od 1+kk po 3+kk. Každý disponuje buď balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Samozřejmostí je dostatek parkovacích stání, ať už vnitřních nebo venkovních. V okolí je velké množství sportovišť včetně vyhledávaného centra Gutovka se skateparkem, umělou lezeckou stěnou, lanovým centrem, bruslištěm a mnoha dalšími atraktivními sportovními a hracími prvky. Nedaleko je také dopravní hřiště

Strašnice spojují perfektní dopravní dostupnost do centra Prahy i za její hranice s plnou občanskou vybaveností a mimořádnými možnostmi vyžití pro rodiny s dětmi. Projekt Ekorezidence Strašnice se nachází přímo u zastávky tramvaje a jen pár minut od stanice metra Skalka. Blízko to je také na vlakovou stanici Praha – Zahradní město a jen pár minut autem na Jižní spojku.

REKLAMA

Jeden z největších rezidenčních projektů současnosti Ekocity Hostivař se díky bezkonkurenčním cenám rychle stal nejprodávanějším projektem na trhu. V době zahájení stavby bylo prodáno už 80 procent nabízených bytů. Rezidenční projekt Ekocity Hostivař při ulici U továren tvoří šest nízkoenergetických domů s celkem 724 byty a 80 ateliéry. K nim náleží 559 parkovacích stání. Zájemci si mohou vybírat z bytů dispozic od 1+kk až po 3+kk přičemž ke každému bytu náleží buď balkon, terasa nebo předzahrádka. Prostranství mezi domy obohatí zeleň lákající ke klidnému odpočinku. Součástí areálu bude také zcela nová mateřská škola. Díky bezkonkurenční ceně jsou byty vhodné jak pro vlastní bydlení, tak i jako výhodná investiční příležitost.

Ekocity Hostivař leží v atraktivní lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Pražská Hostivař spojuje skvělou dopravní dostupnost s klidnou lokalitou plnou zeleně, sportovního vyžití a bohaté občanské vybavenosti. Projekt se nachází přímo u autobusové zastávky a jen pár minut chůze od vlakového nádraží Praha – Hostivař. U něj se nachází retenční nádrž se zalesněným okolím, které je oblíbeným místem pro procházky i aktivní pohyb. Hostivař je atraktivní díky rozlehlému lesoparku a vodní nádrži sloužící ke koupání a dalším vodním sportům včetně vodního vleku. Vyhledávané jsou hlavně zdejší písčité pláže, dětská hřiště či rozsáhlá síť cyklostezek.

V okolí bytového areálu se nachází mateřské, základní a střední školy, ordinace lékařů, veterinární stanice, plavecký areál, sportovní haly, obchodní centrum či golfové hřiště. Milovníci přírody stráví dlouhé chvíle prozkoumáváním třešňového sadu Hájecká, kde na ploše přesahující půl hektaru rostou vzácné odrůdy třešní jako například Granát, Baltavarská či Burlat. Rozmanité meandry Botiče budou lákat k dlouhým klidným procházkám. Hostivař jednoznačně znamená ideální bydlení pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Všichni zde naleznou mnoho možností, jak trávit volný čas.

Nejprodávanější bytový projekt druhé poloviny loňského roku. Tím jsou Výhledy Barrandov II, které jsou pokračováním úspěšného projektu ve výjimečné lokalitě s neopakovatelnými výhledy. Leží v atraktivní a vyhledávané pražské lokalitě. „Výhledy Barrandov II nabídnou výhledy, které nemají jinde v Praze konkurenci. Přímo z bytů lze obdivovat zeleň Prokopského a Dalejského údolí i panorama staré Prahy. Atraktivní a vyhledávaná lokalita Barrandova spojuje čisté a zdravé životní prostředí s výbornou občanskou vybaveností. Nové majitele bytů v projektu Výhledy Barrandov II budou lákat k procházkám, aktivnímu sportování či relaxaci kromě už zmiňovaných chráněných údolí také další přírodní park – Radotínsko-Chuchelský háj s malou lesní zoo. V nejbližším okolí projektu se mimo jiné nachází zastávka tramvaje, mateřská a základní škola, supermarket, lékárna, pošta, restaurace a další obchody. Pár minut od nových bytů je i aquapark,“ přibližuje výjimečný projekt Korec.

Bytový projekt Výhledy Barrandov II při ulici Werichova tvoří čtyři moderní nízkoenergetické bytové domy s 270 byty a 32 ateliéry. Zájemci si mohou vybírat z bytů dispozic od 1+kk (od 26,5 metru čtverečního) až po 3+kk (78 metrů čtverečních), přičemž každý byt disponuje vždy buď balkonem, terasou či předzahrádkou. Součástí projektu je také celkem 371 parkovacích stání.

Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost, jak MHD, tak i autem. Tramvajová zastávka je v bezprostřední blízkosti projektu, na stanici metra B Smíchovské nádraží to tramvají trvá pouhých 13 minut a autem na Pražský okruh jen pět minut.

Pražská čtvrť Hlubočepy, a zejména pak její část Barrandov, jsou doslova hvězdnou lokalitou. A to nejen díky blízkým filmovým ateliérům, které jsou již desítky let druhým domovem největších hvězd českého filmu. Prosluněné stráně jižně od Prokopského a Dalejského údolí nabízí unikátní a neopakovatelný výhled na panorama hlavního města, jaký jinde v Praze nenajdete. Bezprostřední blízkost dvou chráněných přírodních parků, kompletní občanská vybavenost s množstvím obchodů či aquaparkem v docházkové vzdálenosti a vynikající dopravní dostupnost, díky níž jste do dvaceti minut v samém srdci Prahy. To vše činí z Barrandova jednu z nejprestižnějších adres pro rezidenční bydlení v celé Praze.

Všechny tři žádané projekty nabízí už v základní ceně vysoký standard, například plovoucí laminátové podlahy v obytných místnostech, plastová okna s šestikomorovým profilem či protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy. „Všechny byty jsou vybaveny také rekuperací, díky které je v domácnosti zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu. Ten je filtrován a ohříván teplem odcházejícího vzduchu. V každém bytě je tedy zajištěno zdravé větrání bez zbytečných tepelných ztrát. Díky tomu jsou domy energeticky velmi úsporné, jejich majitelé tak na provozních nákladech výrazně ušetří,“ vysvětluje Korec.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 


Související články

Dostupné bydlení – za 60 tisíc Kč za metr čtverečný mohou stavět družstva, města i obce

Nový byt v ceně od 51 000 Kč do 59 000 Kč za čtverečný metr, tedy třípokojový byt 70 m2 již od 3,6 milionu korun? Nejde o početní chybu, podvod ani návrat do roku 2015, kdy se za tuto cenu prodávaly byty i v Praze. V tomto cenovém rozpětí vycházejí přepočtem objemových cenových ukazatelů, který pro potřeby měst a […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

21. 05. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *