Čtvrtek 19. října. Svátek má Michaela.

EKOSPOL zahájil prodej sedmé etapy projektu Panorama Kyje. Nabízí v ní 96 nových bytů s nejlepším poměrem ceny a kvality

15.10.2014 02:10 Tisková zpráva: EKOSPOL

V rámci sedmé etapy EKOSPOL zákazníkům nabízí 96 bytů v dispozicích od 1+kk až po 5+kk ve třech moderních čtyř až pětipodlažních domech. Ceny bytů začínají na 1,42 milionu korun u 1+kk, na 1,61 milionu korun u 2+kk či na 2,74 milionu korun u bytů 3+kk. Panorama Kyje je aktuálně nejprodávanější projekt nových bytů u metra v celé Praze. Splňuje všechny současné požadavky na moderní bydlení – je blízko velkých zelených ploch, má vynikající dopravní dostupnost na metro i do centra Prahy a disponuje skvělou občanskou vybaveností,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

Panorama Kyje je synonymem pro žádanou lokalitu v Praze s nádherným výhledem. Pokračující výstavbou dalších etap projektu zde vznikne nová čtvrť s téměř tisíci byty. Tato nová čtvrť v klidové zóně s předzahrádkami a dětským hřištěm se stane doslova klenotem pro rodinné bydlení.

Český rekord lídra trhu

EKOSPOL letos zažívá mimořádně úspěšný rok. Díky své masivní prodejní ofenzivě „700 bytů v 7 lokalitách“ opanoval pražský trh s novými byty a vytvořil český rekord, když za jediný měsíc prodal 250 bytů. EKOSPOL měl zároveň i největší podíl na tom, že prodeje nových bytů v Praze za prvních devět měsíců vzrostly téměř o 23 procent na 4250 bytů.

Společnost EKOSPOL zabodovala i na knižním trhu. Její generální ředitel Evžen Korec sepsal unikátní publikaci „Co je v domě, není pro mě! Aneb jak investovat do nemovitostí bez rizika a starostí!“ Kniha shrnuje víc než dvacetileté zkušenosti autora a je souborem praktických a užitečných rad. Publikace se krátce po svém vydání stala bestsellerem a prodalo se jí přes 3000 výtisků. Kniha je k prodeji za bezkonkurenční cenu 79 korun přímo v sídle společnosti EKOSPOL nebo si ji lze objednat na webu www.ekospol.cz/knihy. Zároveň je k dostání na pobočkách společnosti SIKO a v knihkupectvích po celé České republice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *