Neděle 07. června. Svátek má Iveta.

Felixovo spoření – nové stavební spoření od RSTS

04.06.2015 10:06 Tisková zpráva: Raiffeisen stavební spořitelna

Felixovo spoření představuje další alternativu, jak zhodnotit své úspory a díky pravidelnému spoření si následně vzít úvěr na vylepšení bydlení, a to s nulovými poplatky za uzavření, vedení či ukončení produktu. Jednou z podmínek pro jeho zřízení je mít uzavřenou smlouvou o stavebním spoření u Raiffeisen stavební spořitelny. Fixní úrok činí 0,5 % ročně a nemění se minimálně po dobu 6 let. Výše variabilního úroku poté závisí na zůstatku na účtu Felixova spoření. Klienti tak mohou získat až 0,25 % zhodnocení navíc.

„Řada lidí hledá způsoby, jak zhodnotit další úspory kromě těch, které ukládají na stávající stavební spoření. Pro tyto klienty jsme nyní připravili další alternativu, Felixovo spoření. Jedná se o stavební spoření, které je svými parametry na českém trhu jedinečné. Je zcela bez poplatků a díky zajímavému úročení může směle konkurovat i spořicím účtům. Za první týdny fungování se už dočkalo řady pozitivních reakcí a uzavřelo si ho již bezmála 300 klientů,“ představuje nový přírůstek do portfolia spořicích produktů Karel Pavlík, produktový manažer Raiffeisen stavební spořitelny. 

Vybrané atributy Felixova spoření:

  • Určeno pro fyzické osoby ve věku 18 let a starší nebo pro právnické osoby.

  • Podmínkou pro uzavření Felixova spoření je současné uzavření či existence jiné platné smlouvy stavebního spoření u RSTS.

  • Není stanoven požadavek na minimální zůstatek na účtu Felixova spoření.

  • Felixovo spoření je bez poplatků za uzavření smlouvy, za vedení účtu, za změnu cílové částky, za ukončení smlouvy či za elektronický výpis.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *