EUR 25.415

USD 22.509

REPO sazba ČNB 2.75 %

Inflace 5.8 %

EUR 25.415

USD 22.509

24. 09. 2014

Subjekty:
FINEP HOLDING

FINEP kupuje Maxima Reality, čímž vstupuje na trh sekundárních nemovitostí a posiluje tak svou pozici na realitním trhu

 


 

„Spojením dvou velkých hráčů na trhu, kteří oba patří mezi největší ve svém oboru na území Prahy, umožní další rozvoj poskytovaných služeb. Společnost FINEP dosud působila především v oblasti výstavby a prodeje bytů a rodinných domů. Nákup velké realitní kanceláře nám umožní realizaci nových obchodních cílů a plánů. Obě společnosti budou i nadále působit pod svým vlastním jménem,“ říká Tomáš Pardubický, generální ředitel společnosti FINEP. 

„Naše vlastní realitní kancelář FINEP bude i nadále pokračovat ve své práci a bude se soustředit na klienty, kteří přichází s potřebou prodeje současného bydlení a nákupu nového bytu či domu v rámci některého z projektů od FINEPu. V Maxima Reality chceme rozvíjet nový přístup k prodeji nemovitostí, který je zaměřen na práci s klientem,“ vysvětluje Tomáš Pardubický. Hlavním cílem je poskytovat klientům nadstandardní služby spojené s nákupem či prodejem nemovitostí, a to i v oblastech jako je financování nebo odborné posouzení vybrané nemovitosti. V tomto ohledu získají klienti Maxima Reality významnou výhodu v podobě know-how odborníků ze společnosti FINEP. „Stejně jako tomu je u FINEPu, i v případě naší nové akvizice pro nás bude zásadní kvalita poskytovaných služeb a zodpovědný proklientský přístup,“ dodává Pardubický. 

Realitní kancelář Maxima Reality poskytuje své služby již 18 let. Nabízí komplexní, profesionální realitní služby. Hodnota v roce 2013 zprostředkovaných prodaných a pronajatých nemovitostí činila 1,5 miliardy korun. „Věříme, že se nám podaří pozici Maxima Reality v následujícím období posílit a přijít s novým přístupem v její činnosti,“ uzavírá generální ředitel FINEP, Tomáš Pardubický. 

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.54 Aktuální výše Hypoindexu

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%
Historie vývoje


Související články

Nemovitosti: chaty a chalupy a koronavirus

Zájem o chaty a chalupy neopadá. Rekreační objekty lákají i investory

Lidé v posledních letech znovu objevili kouzlo chalupaření. Na síle tento koníček, který má u nás dlouholetou historii, nabral v době nucené karantény na jaře. Hlad po rekreačních objektech byl veliký. Zájem navíc stále přetrvává, a to jak mezi běžnými lidmi, kteří si chtějí jet na chatu odpočinout, tak i mezi investory.

Text: Monika Lukešová

23. 10. 2020

Nová výstavba: Pětice novinek od Finepu

Hlavní město sužuje nedostatek bytů a s ním spojené zvyšování cen. V následujících několika letech by ale mělo v Praze vyrůst množství nových nemovitostí. V případě těch, které postaví společnost Finep se bude jednat o rodinné domy i bytové komplexy.

Text: Karel Pučelík

03. 10. 2019

Daniel Kotula - RE/MAX Center

Kotula: Nemovitost kupte do roku 2017, pak už budou ceny vysoké

V roce 2015 se byty prodávaly jako na běžícím pásu. Trendem jsou stále menší byty, kde mohou bydlet jak studenti, tak i rodiče s jedním dítětem. Jaké jsou další kritéria, která prodávající upřednostňují? A co je lepší byt po rekonstrukci, nebo před? Na to jsme se zeptali Daniela Kotuly, spolumajitele RE/MAX Center.

Text: Jiří Havelka

04. 02. 2016


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.