Sobota 20. ledna. Svátek má Ilona.

Hypotéku od Sberbank lze získat za 2,79 % a bez poplatků

12.03.2014 11:03 Tisková zpráva: Sberbank

Zpracování žádosti přijde na jednu korunu, vedení úvěrového účtu je u Sberbank zdarma. Ocenění nemovitosti může být až 7 let staré. U refinancování navíc banka nabízí, že těm, kteří takovým oceněním nedisponují, proplatí jeho vyhotovení. U bytu do částky 2 500 Kč, u rodinného domu do 3 500 Kč. Nabídka se vztahuje na případy účelového refinancování a je platná pro žádosti čerpané do 30. června letošního roku.

Konsolidace různých typů úvěrů za 4,79 %

Sberbank rovněž nabízí konsolidaci hypoték s dalšími typy úvěrů (včetně kreditních karet). Může jít až o šest půjček, které se sloučí do jedné s nulovým poplatkem za vedení příslušného účtu. Při zasílání mzdy na FÉR konto banka v rámci akce „Konsolidace bez starostí“ garantuje sazbu 4,79 % p.a., a to bez ohledu na účel a typ slučovaných úvěrů.

Konsolidace navíc umožňuje slučovat i nebankovní půjčky, a to i bez doložení příjmu do 50 % hodnoty nemovitosti. Splatnost je nastavena až na 25 let a při doložení příjmu je úvěr poskytován do výše 75 % hodnoty nemovitosti.

„Tato kombinace podmínek je na českém trhu zcela ojedinělá. Současné akce nabízí mimořádně atraktivní kombinaci sazeb a nulových poplatků, která naši nabídku činí ještě atraktivnější,“ uvedl produktový manažer Sberbank CZ Jiří Škrob. „Sberbank hypoteční dny jsou zkrátka založeny na nabídce dvou hypotečních akcí s nejlepšími parametry na trhu, bez kompromisů a hvězdiček, za nimiž by se skrývaly nečekané podmínky či poplatky. Politikou banky je nabízet produkty s transparentní, férovou cenou. Proto jsou naše sazby garantované a úvěrové účty bez poplatků,“ doplnil Jiří Škrob.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *