Pondělí 14. října. Svátek má Agáta.

mBank vyráží proti proudu a snižuje úrokové sazby hypoték

11.09.2013 10:09 Tisková zpráva: mBank

Garantované úrokové sazby začínají na 2,49 % p.a. pro tříletou fixaci, spolufinancování ve výši 50%,  (LTV50%) a při sjednání životního pojištění. Bez sjednání životního pojištění je úroková sazba 2,74% p.a.

Přijde-li si dnes zákazník do mBank pro hypoteční úvěr na bydlení ve výši 1 300 000Kč, zvolí tříletou fixaci, spolufinancování ve výši 50%, uzavře životní pojištění a zvolí délku splácení 30 let, zaplatí na měsíčních splátkách 5381,–Kč.

Poptávka po mHYPOTÉCE light má stále vzestupný charakter. Za prvních osm měsíců letošního roku uzavřeli zákazníci mBank již více hypotečních smluv než za celý loňský rok.

Kromě atraktivní garantované úrokové sazby odvozené pouze od délky fixace, LTV a životního pojištění získávají zákazníci mBank ještě několik dalších výhod.  Nulové poplatky za žádost, poskytnutí a čerpání úvěru.  Nulové poplatky za vedení úvěrového a běžného účtu. A nulové poplatky za mimořádné splátky až do výše 20 % zůstatku jistiny každý rok.

mBank přišla jako první s inovací v tvorbě sazeb hypoték, když nabídla hypotéky s proměnlivými sazbami. Mnoha svým zákazníkům tak splnila sen o bydlení a ušetřila jim desítky tisíc korun ročně. Nyní chceme zatraktivnit i naše fixní úrokové sazby a nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je nabídnout zákazníkům zajímavé úrokové sazby a rychlý a kvalitní servis,” uvedl Roman Truhlář, generální ředitel mBank pro Českou a Slovenskou republiku.

mbank-hypoteky-130911

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *