Středa 28. července. Svátek má Viktor.

Modřanský Háj na trh uvádí nový typ bydlení

24.02.2015 02:02 Tisková zpráva:

Avestus Real Estate, jedna z předních developerských společností ve střední a východní Evropě, oznamuje, že díky úspěšnému prodeji bytů v bytových domech A5 a A6 je další etapa výstavby rezidenčního komplexu Modřanský Háj v Praze 4 naplánována na letošní rok. Vedle tradičních bytových domů představuje Avestus Real Estate nový typ bydlení, který budoucím obyvatelům nabídne zahradu ke každému bytu či rodinnému domu.

„Nové byty a domy jsou jedinečné v tom, že zeleň bude součástí každé nové jednotky,“ řekl Roger Dunlop, výkonný ředitel Avestus Real Estate. „Dosáhli jsme velice rychlého prodeje dvou bytových domů, které jsou v současné době ve výstavbě. V loňském roce jsme prodali více než 75 % bytů v těchto domech, a prodeje úspěšně pokračují dál. Současná rostoucí poptávka je umocněna pozitivními podmínkami na trhu a úrokovými sazbami u hypoték. V letošním roce jsme se rozhodli uvést na trh nový koncept bydlení, který posouvá náš projekt dále: poprvé nabízíme rodinné domy zasazené ve vlastní zeleni. Kromě toho, s využitím svažitého pozemku, budou mít všechny byty k dispozici řadu soukromých zahradních prostor.“

Nové budovy nabídnou celkem 36 nových domů a bytů. V bytovém domě C bude k dispozici 14 jednotek o velikosti od 2+kk do 4+kk. Apartmány se budou pohybovat mezi 61,8 m2 a 115,6 m2. Nejběžnější je bytová jednotka o velikosti 3+kk, která reflektuje aktuální sílu poptávky. Bytový dům E poskytne po svém dokončení celkem 18 bytů, všechny s dispozicí 4+1 a o celkové ploše téměř 120 m2.

Byty v budovách C a E budou mít k dispozici buď zahradu, nebo střešní zahradu, ke všem bytům bude rovněž náležet terasa. Poslední čtyři jednotky rezidenčního domu F jsou navrženy jako rodinné domy o celkové rozloze 192 m2, které budou disponovat zahradou o rozloze 234 až 296 m2.

Cena za metr čtvereční v budovách C a E začne na 49 000 Kč s DPH. Ceny za rodinné domy se budou pohybovat okolo 10 500 000 Kč s DPH.

„Klíčovou výhodou Modřanského Háje je jeho umístění – nachází se přímo u lesa, a přitom centrum města je vzdáleno pouhých několik minut. Obyvatelé ocení celkovou koncepci kombinující moderní bydlení s okolím, které připomíná poklidnou atmosféru pro milovníky chat, a rovněž širokou škálu volnočasových aktivit, jako jsou například cyklostezky,“ dodává David Kříž, Residential Development Manager, Avestus Real Estate.

Architekti Modřanského Háje jsou z prestižního ateliéru A69 – architekti s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *