EUR 23.790

USD 21.961

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 15.8 %

EUR 23.790

USD 21.961

17. 05. 2022

0 komentářů

Nové byty od Central Group nyní s vybavením až za 500 tisíc zdarma

 

Central Group nabízí více než 600 bytů v sedmi lokalitách v Praze. V rámci letní akce nyní při koupi bytu nabízí jako dárek zdarma vybavení bytu až za půl milionu. Akce platí pro nově uzavřené smlouvy a je časově omezena. 

Největší rezidenční stavitel dále rozšiřuje svůj klientský servis a v průběhu června otevře zcela nové interiérové studio CENTRAL INTERIER. To nabídne v novém showroomu 6 moderních interiérových stylů a 25 typů kuchyní na klíč. Klienti tak mohou nově vyřešit vše od výběru bytu, přes financování až po zařízení interiéru na jednom místě a ušetřit tak spoustu času, starostí a peněz.

 „V souvislosti s otevřením vlastního interiérového studia a díky přímému napojení na výrobce jsme nyní klientům schopni exkluzivně nabídnout ke každému novému bytu vybavení do výše až půl milionu korun zdarma,“ říká zakladatel a šéf Central Group Dušan Kunovský. Časově omezená akce na vybavení interiéru v hodnotě 200 tisíc až 500 tisíc korun podle zvolené dispozice se vztahuje na všechny nabízené byty Central Group ve všech lokalitách a platí pro nově uzavřené smlouvy do 31. července 2022.

Poukázku lze využít na veškeré vybavení interiéru včetně kuchyní, vestavěných skříní a jakýchkoli bytových doplňků z interiérového studia CENTRAL INTERIER. Může být použita na kompletní zařízení kupovaného bytu (v ekonomickém, ale plně funkčním a kvalitním provedení) nebo jen na část vybavení, například na luxusní kuchyni.

6 moderních interiérových stylů a 25 typů kuchyní

Nové interiérové studio se nachází v sídle Central Group v Praze 4. Na výběr je zde 6 moderních interiérových stylů a 25 typů kuchyní. Ty jsou k vidění ve zcela novém showroomu, kde je i šest kompletně zařízených ukázkových bytů ve všech šesti interiérových stylech. Zájemci si mohou vybrat ze stylů navržených bytovými designéry Central Group nebo si mohou nechat vypracovat individuální řešení interiéru. Na výběr jsou pro jednotlivé interiérové styly tři cenové varianty – Economy, Optimal a Premium.

Komplexní záruka na kvalitu a garance termínu dodání

Interiérové studio poskytuje komplexní a přehlednou nabídku interiérů a kuchyní na klíč na jednom místě a u jednoho spolehlivého partnera – největšího rezidenčního stavitele Central Group. Ten pro své klienty zdarma zpracuje návrhy a ukázkové vizualizace, pomůže sladit interiér s výběrem podlah, dveří a koupelen a současně garantuje sladění provedení všech rozvodů a instalací s provedením interiéru (včetně moderního rozptýleného osvětlení). V případě zájmu zajistí i financování zahrnutím do hypotéky nebo spotřebitelský úvěr. Samozřejmostí jsou záruka na vysokou kvalitu a garance termínu dodání.

REKLAMA

Nejširší možnosti financování a garance vrácení peněz

Central Group reaguje také na obavy lidí z rychle rostoucí inflace, úrokových sazeb a nejistotu ohledně dalších dopadů pandemie a války na Ukrajině. Na všechny byty ve své nabídce proto nabízí program Garance vrácení peněz. Stačí zaplatit zálohu jen 10 % ceny a uzavřenou smlouvu je možné ukončit kdykoliv až do termínu dokončení bytu. Central Group v případě ukončení smlouvy vrátí všechny zaplacené peníze.

Společnost dává také možnost klientům po složení zálohy 10 % si hypotéku sjednat až v budoucnu (do doby dokončení bytu), kdy je velká pravděpodobnost, že úrokové sazby budou opět nižší. „Pokud by se situace vyvíjela přece jen jinak, mohou klienti až do dokončení bytu využít program Garance vrácení peněz, ukončit smlouvu a získat všechny uhrazené peníze zpět. V případě, že by se klienti dostali do problémů se splácením hypotéky, nabízíme jim navíc také zpětný odkup bytu a to až 5 let po jeho dokončení. Koupě bytu od Central Group je tak velmi bezpečnou investicí, na které nelze prodělat,“ dodává Kunovský.

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.34 Aktuální výše Hypoindexu

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%
Historie vývoje


Související články

Češi platí jedny z nejnižších daní z nemovitostí v Evropě

V České republice převažuje vlastnictví nemovitých věcí nad nájmem nemovitých věcí. Přesto výnos z daně z nemovitých věcí tvoří v České republice pouze 0,5 % na celkových daňových výnosech (včetně sociálního a zdravotního pojištění). Nižší podíl mají jen v Rakousku, Lucembursku a na Maltě (podrobnější porovnání v tabulce níže). Průměr v EU jsou 3 %.

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

27. 01. 2023

Analýza: Ceny klesají u domů výrazněji než u bytů

Realitní trh pokračuje ve fázi poklesu. Jeho tempo se oproti začátku podzimu minulého roku zpomalilo, i tak se však ceny nemovitostí vracejí v čase. To, co domy a byty na hodnotě získaly v minulém roce, je nyní pryč. Nadále se propadají především ceny starších nemovitostí v nepříliš atraktivních lokalitách, zásadní roli hraje kromě dopravní dostupnosti také technický stav […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

25. 01. 2023

Boom fotovoltaiky přináší i některé záludnosti v pojištění nemovitostí

V České republice probíhá od října 2021 doslova boom montáží fotovoltaických panelů na střechy rodinných a bytových domů. Napomohl tomu zejména nový program státních dotací vypsaný Ministerstvem pro životní prostředí s názvem Nová zelená úsporám a současně i rostoucí obavy z nastupující energetické krize. Doslova tisíce českých domácností si tak v posledním roce pořídily solární […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

20. 01. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *