EUR 24.885

USD 23.151

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.885

USD 23.151

17. 05. 2022

0 komentářů

Nové byty od Central Group nyní s vybavením až za 500 tisíc zdarma

 

Central Group nabízí více než 600 bytů v sedmi lokalitách v Praze. V rámci letní akce nyní při koupi bytu nabízí jako dárek zdarma vybavení bytu až za půl milionu. Akce platí pro nově uzavřené smlouvy a je časově omezena.

Loading 

Největší rezidenční stavitel dále rozšiřuje svůj klientský servis a v průběhu června otevře zcela nové interiérové studio CENTRAL INTERIER. To nabídne v novém showroomu 6 moderních interiérových stylů a 25 typů kuchyní na klíč. Klienti tak mohou nově vyřešit vše od výběru bytu, přes financování až po zařízení interiéru na jednom místě a ušetřit tak spoustu času, starostí a peněz.

 „V souvislosti s otevřením vlastního interiérového studia a díky přímému napojení na výrobce jsme nyní klientům schopni exkluzivně nabídnout ke každému novému bytu vybavení do výše až půl milionu korun zdarma,“ říká zakladatel a šéf Central Group Dušan Kunovský. Časově omezená akce na vybavení interiéru v hodnotě 200 tisíc až 500 tisíc korun podle zvolené dispozice se vztahuje na všechny nabízené byty Central Group ve všech lokalitách a platí pro nově uzavřené smlouvy do 31. července 2022.

Poukázku lze využít na veškeré vybavení interiéru včetně kuchyní, vestavěných skříní a jakýchkoli bytových doplňků z interiérového studia CENTRAL INTERIER. Může být použita na kompletní zařízení kupovaného bytu (v ekonomickém, ale plně funkčním a kvalitním provedení) nebo jen na část vybavení, například na luxusní kuchyni.

6 moderních interiérových stylů a 25 typů kuchyní

Nové interiérové studio se nachází v sídle Central Group v Praze 4. Na výběr je zde 6 moderních interiérových stylů a 25 typů kuchyní. Ty jsou k vidění ve zcela novém showroomu, kde je i šest kompletně zařízených ukázkových bytů ve všech šesti interiérových stylech. Zájemci si mohou vybrat ze stylů navržených bytovými designéry Central Group nebo si mohou nechat vypracovat individuální řešení interiéru. Na výběr jsou pro jednotlivé interiérové styly tři cenové varianty – Economy, Optimal a Premium.

REKLAMA

Komplexní záruka na kvalitu a garance termínu dodání

Interiérové studio poskytuje komplexní a přehlednou nabídku interiérů a kuchyní na klíč na jednom místě a u jednoho spolehlivého partnera – největšího rezidenčního stavitele Central Group. Ten pro své klienty zdarma zpracuje návrhy a ukázkové vizualizace, pomůže sladit interiér s výběrem podlah, dveří a koupelen a současně garantuje sladění provedení všech rozvodů a instalací s provedením interiéru (včetně moderního rozptýleného osvětlení). V případě zájmu zajistí i financování zahrnutím do hypotéky nebo spotřebitelský úvěr. Samozřejmostí jsou záruka na vysokou kvalitu a garance termínu dodání.

Nejširší možnosti financování a garance vrácení peněz

Central Group reaguje také na obavy lidí z rychle rostoucí inflace, úrokových sazeb a nejistotu ohledně dalších dopadů pandemie a války na Ukrajině. Na všechny byty ve své nabídce proto nabízí program Garance vrácení peněz. Stačí zaplatit zálohu jen 10 % ceny a uzavřenou smlouvu je možné ukončit kdykoliv až do termínu dokončení bytu. Central Group v případě ukončení smlouvy vrátí všechny zaplacené peníze.

Společnost dává také možnost klientům po složení zálohy 10 % si hypotéku sjednat až v budoucnu (do doby dokončení bytu), kdy je velká pravděpodobnost, že úrokové sazby budou opět nižší. „Pokud by se situace vyvíjela přece jen jinak, mohou klienti až do dokončení bytu využít program Garance vrácení peněz, ukončit smlouvu a získat všechny uhrazené peníze zpět. V případě, že by se klienti dostali do problémů se splácením hypotéky, nabízíme jim navíc také zpětný odkup bytu a to až 5 let po jeho dokončení. Koupě bytu od Central Group je tak velmi bezpečnou investicí, na které nelze prodělat,“ dodává Kunovský.

 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 


Související články

Dostupnost bytů se opět zhoršila a blíží se novému rekordu

Podle dnes zveřejněného indexu dostupnosti bydlení (CG-Index) se dostupnost bydlení v Praze opět zhoršila. Na průměrný nový byt o výměře 70 m2 je nyní v hlavním městě potřeba 15,4 ročních mezd (maximum bylo v prvním čtvrtletí 2022 – 17,3), což je nejvíce ze všech okolních metropolí. Praha je v regionu nejméně dostupná i co se […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

19. 06. 2024

Česká roubenka láme cenové rekordy, ostatní chalupy většinou zlevňují

Tři roky extrémního zájmu, tři roky vychládání. Tak by se dal ve zkratce nazvat vývoj českého trhu s rekreačními objekty. A jak se zdá, přichází teď období stagnace. Ceny chalup totiž přímo před sezonou klesly a leckde odmazaly celoroční růst. Proti trendu jsou jen prémiové objekty v Jizerských horách nebo Krkonoších a jejich podhůří. Vyplývá to z takzvaného […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

17. 06. 2024

Objem nových hypoték byl v květnu nejvyšší od března 2022

Objem poskytnutých hypoték se v květnu dostal na nejvyšší úroveň od března roku 2022. Meziročně vzrostl o 92 % na 23,7 miliardy Kč. Po zohlednění tradiční sezónnosti meziměsíčně podstatě stagnoval. Květnový objem zůstává příznivý a oživování hypoteční aktivity v letošním roce pokračuje. Údaje vyplývají z aktuálních statistik ČBA Hypomonitoru.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

14. 06. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *