EUR 24.340

USD 22.967

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 8.5 %

EUR 24.340

USD 22.967

11. 07. 2023

0 komentářů

Novým vedoucím týmu udržitelnosti a ESG pro region CEE v Cushman & Wakefield se stává Stefan de Goeij

 

Stefan de Goeij přichází do realitněporadenské společnosti Cushman & Wakefield na pozici partnera v týmu ESG (Environmental, Social and Corporate Governance). Jako zkušený odborník na udržitelnost a správu nemovitostí povede v regionu střední a východní Evropy tým udržitelnosti a ESG.  

Loading 

Od července 2023 zastává Stefan de Goeij (49 let) pozici vedoucího týmu udržitelnosti a ESG pro region střední a východní Evropy ve společnosti Cushman & Wakefield.

Stefan má více než 23 let zkušeností v realitním sektoru. Pracoval na pozici Director ve společnosti Avison Young CZ, kde vedl služby správy nemovitostí a ESG pro Českou republiku a Slovensko. Předtím zastával post Property Management Group Director & Sustainability Officer ve firmě CTP; na této pozici byl zodpovědný za správu a udržitelnost stávajícího regionálního portfolia firmy o celkové pronajímatelné ploše 5,5 milionu metrů čtverečních.

Stefan studoval stavebnictví a architekturu v holandském Den Bosch a později realitní management na univerzitě v Haagu. Je členem IFMA (International Facility Management Association), přednáší v programu MBARE (MBA Real Estate) na pražské VŠE, je držitelem profesní kvalifikace RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) a prozatímním předsedou dozorčí rady RICS v České republice. Volný čas rád tráví s rodinou, baví ho běh, hudba a vaření.

Na nové pozici v Cushman & Wakefield bude Stefan de Goeij koordinovat a rozšiřovat působení týmů udržitelnosti a ESG v regionu CEE. Stane se také členem evropské Sustainability Operational Committee, jejímž úkolem je ve firmě řídit služby udržitelnosti, sdílet znalosti a „best practice“ a sjednocovat služby klientům v celém regionu EMEA.

V regionu střední a východní Evropy Cushman & Wakefield nyní rozšiřuje svou stávající nabídku služeb udržitelnosti a ESG, aby klientům mohla poskytovat komplexní poradenství. Majitelé a nájemci budov tak mohou získat konkrétní a individuální doporučení ohledně snižování dopadů svých budov na životní prostředí a také pomoc s jejich implementací. Přínosem pro ně bude nejen snížení zátěže tvořené jejich nemovitostí, ale také její větší provozní efektivita a připravenost vyhovět budoucím požadavkům a regulacím, což zvýší její konkurenceschopnost.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.1 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%
Historie vývoje


Související články

Česko v roce 2033 – v důsledku dominantní věkové skupiny 50 až 59 let bude zájem o menší byty

Není žádnou novinkou, že mnohé evropské země patří k nejrychleji stárnoucím zemím na světě. Za 10 let bude v Česku nejvíce obyvatel ve věku 50 až 59 let. Podobně jsou na tom další státy ve střední a východní Evropě. V Německu, Rakousku, Itálii nebo Francii bude dominantní věková skupina 60 až 69 let. Na druhém konci žebříčku je […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

02. 10. 2023

O nemovitost může na konci roku přijít až 120 tisíc Čechů

Chybějící datum narození nebo nevyplněná adresa. I taková zdánlivá maličkost může způsobit to, že přijdete o svůj dům či pozemek. Na konci letošního roku totiž vyprší lhůta daná novým občanským zákoníkem k nápravě nesrovnalostí v katastru nemovitostí. Nemovitosti s nedostatečně identifikovatelným vlastníkem automaticky přejdou na stát. Je proto nejvyšší čas prověřit, zda jsou všechny údaje správné a aktuální […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

29. 09. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *