EUR 24.745

USD 22.792

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.745

USD 22.792

11. 07. 2023

0 komentářů

Novým vedoucím týmu udržitelnosti a ESG pro region CEE v Cushman & Wakefield se stává Stefan de Goeij

 

Stefan de Goeij přichází do realitněporadenské společnosti Cushman & Wakefield na pozici partnera v týmu ESG (Environmental, Social and Corporate Governance). Jako zkušený odborník na udržitelnost a správu nemovitostí povede v regionu střední a východní Evropy tým udržitelnosti a ESG.  

Loading 

Od července 2023 zastává Stefan de Goeij (49 let) pozici vedoucího týmu udržitelnosti a ESG pro region střední a východní Evropy ve společnosti Cushman & Wakefield.

Stefan má více než 23 let zkušeností v realitním sektoru. Pracoval na pozici Director ve společnosti Avison Young CZ, kde vedl služby správy nemovitostí a ESG pro Českou republiku a Slovensko. Předtím zastával post Property Management Group Director & Sustainability Officer ve firmě CTP; na této pozici byl zodpovědný za správu a udržitelnost stávajícího regionálního portfolia firmy o celkové pronajímatelné ploše 5,5 milionu metrů čtverečních.

Stefan studoval stavebnictví a architekturu v holandském Den Bosch a později realitní management na univerzitě v Haagu. Je členem IFMA (International Facility Management Association), přednáší v programu MBARE (MBA Real Estate) na pražské VŠE, je držitelem profesní kvalifikace RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) a prozatímním předsedou dozorčí rady RICS v České republice. Volný čas rád tráví s rodinou, baví ho běh, hudba a vaření.

Na nové pozici v Cushman & Wakefield bude Stefan de Goeij koordinovat a rozšiřovat působení týmů udržitelnosti a ESG v regionu CEE. Stane se také členem evropské Sustainability Operational Committee, jejímž úkolem je ve firmě řídit služby udržitelnosti, sdílet znalosti a „best practice“ a sjednocovat služby klientům v celém regionu EMEA.

V regionu střední a východní Evropy Cushman & Wakefield nyní rozšiřuje svou stávající nabídku služeb udržitelnosti a ESG, aby klientům mohla poskytovat komplexní poradenství. Majitelé a nájemci budov tak mohou získat konkrétní a individuální doporučení ohledně snižování dopadů svých budov na životní prostředí a také pomoc s jejich implementací. Přínosem pro ně bude nejen snížení zátěže tvořené jejich nemovitostí, ale také její větší provozní efektivita a připravenost vyhovět budoucím požadavkům a regulacím, což zvýší její konkurenceschopnost.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 


Související články

Dostupné bydlení – za 60 tisíc Kč za metr čtverečný mohou stavět družstva, města i obce

Nový byt v ceně od 51 000 Kč do 59 000 Kč za čtverečný metr, tedy třípokojový byt 70 m2 již od 3,6 milionu korun? Nejde o početní chybu, podvod ani návrat do roku 2015, kdy se za tuto cenu prodávaly byty i v Praze. V tomto cenovém rozpětí vycházejí přepočtem objemových cenových ukazatelů, který pro potřeby měst a […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

21. 05. 2024

Proč jsou územní plány klíčem k definování stavebních pozemků pro účely DPH?

Nejvyšší správní soud (NSS) České republiky nedávno řešil otázku, zda nezastavěný pozemek zahrnutý v územním plánu jako zastavitelný podléhá dani z přidané hodnoty (DPH). Toto rozhodnutí představuje zásadní precedens pro všechny, kteří se podílejí na obchodování s pozemky, ať už jako prodávající, kupující, nebo daňový poradci.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

17. 05. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *