Pondělí 21. června. Svátek má Alois.

RAIFFEISENBANK I NA PODZIM DRŽÍ KURZ VÝHODNĚJŠÍCH HYPOTÉK A NABÍZÍ BONUS 4000 KORUN

19.09.2016 12:09 Tisková zpráva: Raiffeisenbank

„V srpnu letošního roku jsme snížili úrokové sazby u hypoték. Standardní hypoteční úvěr tak mohou nyní zájemci získat se sazbou nižší o 0,2 procentního bodu. Jelikož tento krok hodnotí naši klienti velmi pozitivně, rozhodli jsme se snížené úrokové sazby u hypoték ponechat v platnosti až do konce podzimních ´Hypodnů´,“ říká produktový manažer Raiffeisenbank Milan Voldřich a dodává: „Kromě běžných hypoték je nyní možné získat výhodněji také Americkou hypotéku, tedy neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí, a to se sazbou nižší o 1,5 procentního bodu.“

Zvýhodněnou úrokovou sazbu získá každý, kdo do 11. listopadu 2016 podá na kterémkoli hypotečním centru Raiffeisenbank žádost o hypoteční úvěr a následně do konce listopadu uzavře hypoteční smlouvu s alespoň tříletým fixačním obdobím. Po podpisu hypotéky pak klient získá také finanční bonus ve výši 4000 Kč, a to bez ohledu na výši poskytnutého úvěru.

Za poskytnutí a správu standardní hypotéky neplatí žadatelé o úvěr v Raiffeisenbank žádný poplatek. Klienti, kteří plní podmínky aktivity u účtů eKonto SMART nebo eKonto KOMPLET, mohou navíc využít slevy ve výši jednoho procentního bodu.

V průběhu prvního pololetí letošního roku poskytla Raiffeisenbank klientům téměř 4900 hypoték v celkovém objemu převyšujícím 10,5 miliardy korun. Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku se jedná o 37% nárůst. Průměrná výše hypotéky za prvních šest měsíců roku 2016 překonala hranici 2 150 000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *