Pátek 13. prosince. Svátek má Lucie.

RSTS: Rekordní HYPOsplátka už od 1,68 procenta, nižší úrok i u REKOpůjčky

31.08.2017 11:08 Tisková zpráva: Raiffeisen stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) od 1. září snižuje úrokovou sazbu HYPOsplátky až na 1,68 % ročně, navíc je stále bez poplatku za sjednání úvěru. Sazba klesla také u REKOpůjčky, kterou lze vyřídit od 4,28 % ročně. Úročení ve výši 1 % ročně pro spořicí klienty zůstává beze změny.

Pořízení vlastního bydlení nebo modernizace toho stávajícího je nyní ještě výhodnější. RSTS totiž od září snižuje sazby u úvěrů na historická minima. Úvěr se zajištěním nemovitosti HYPOsplátka lze nyní získat od 1,68 % ročně. Navíc zůstává nulový poplatek za jeho vyřízení.

Výhodnější je také úvěr na rekonstrukce, modernizace, opravy či vybavení domácnosti REKOpůjčka, který je až do výše 700 tisíc korun bez nutnosti zástavy nemovitosti. Lidé mohou financování získat už od 4,28 % ročně.

„Pokud se po létě chcete pustit do dlouho odkládané rekonstrukce, aktuální snížení úrokových sazeb našich úvěrů určitě oceníte. Výhodnější je také pořízení vlastního domu nebo bytu, kdy s HYPOsplátkou můžete získat financování od 1,68 % ročně. Moderní a pohodlné bydlení tak nutně nemusí být také nedostupné,“ říká Michal Noha, ředitel odboru podpory prodeje Raiffeisen stavební spořitelny.

Spoření v RSTS zůstává beze změny. Klienti mohou své vklady úročit 1 % ročně, ke kterým mohou navíc získat státní příspěvek ve výši až 2 tisíce korun. K nové spořicí smlouvě pro děti a mladé do 20 let navíc každý získá jako dárek tzv. fidget spinner.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *