Pondělí 21. ledna. Svátek má Slavomír.

Sberbank nabízí hypotéky s garantovanou sazbou 3,09 %

07.10.2013 05:10 Tisková zpráva: Sberbank

K takto výhodné sazbě navíc Sberbank nabízí zpracování všech variant úvěrů vč. hypoték do 100 % hodnoty nemovitosti za pouhou 1 Kč a vedení FÉR konta i úvěrového účtu zcela zdarma.

Lidé, kteří splní další podmínky, např. výši úvěru do 70 % hodnoty nemovitosti nebo splatnost úvěru do 10 let, pak mohou dosáhnout až na sazbu 2,99 %. Mimořádná splátka 1× ročně ve výši 10 % bez sankčního poplatku je ve Sberbank u všech hypotečních úvěrů standardem.

Sberbank rovněž nabízí nejvýhodnější konsolidaci zajištěnou nemovitostí na trhu. Konsolidace bez starostí nabízí splatnost až 25 let spolu s výší úvěru až 75 % hodnoty nemovitosti. Konsolidace s doložením příjmů umožňuje sloučit až 6 úvěrů, ve variantě bez doložení příjmů až 3 úvěry. Za vedení úvěrového účtu a FÉR konta klienti nic neplatí, zpracovatelský poplatek je opět 1 Kč, garantovaná úroková sazba je 4,99 % při zasílání mzdy na FÉR konto.

„Naší strategií je nabízet produkty, u nichž se za výhodnou úrokovou sazbou neskrývá nečekaný poplatek, nebo není cena půjčky dostupná jen pro někoho. Proto nabízíme takovou kombinaci garantovaných podmínek, která je podle nás na trhu originální a zároveň činí nabídku jak nových hypoték, tak konsolidace těch stávajících maximálně transparentní. I díky tomuto přístupu se nám podařilo do dnešních dnů poskytnout hypoteční úvěry a americké hypotéky 9 500 domácnostem v hodnotě téměř 15 miliard Kč,“ prohlásil produktový manažer Sberbank CZ Jiří Škrob.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.