Pondělí 23. října. Svátek má Teodor.

Sberbank snižuje sazby u hypoték pod 2 % p. a.

28.05.2015 04:05 Tisková zpráva: Sberbank

Prostředky na pořízení vlastního bydlení nebo refinancování stávající hypotéky jsou nyní ještě výhodnější. U tříleté i pětileté fixace do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti klienti získají sazbu jen 1,99 % p. a.

„U všech hypoték nabízíme také doplňkovou část úvěru v rámci hypotéky, díky níž lze jednoduše vyřešit potřebu další účelové investice do vybavení nové domácnosti, a to až do výše 500 000 Kč. Celý úvěr obsahující účelovou a doplňkovou část je zajištěn nemovitostí a poplatek za zpracování činí pouhou 1 Kč,“ uvádí Roman Knaus, ředitel retailových produktů Sberbank CZ.

Hypotéka bez starostí i Refinancování bez starostí od Sberbank pomáhá při koupi nemovitosti, při rekonstrukci či výstavbě a lze ji pořídit až do 100 % hodnoty nemovitosti. Splátky lze rozložit od 5 až do 30 let a sjednat ji lze spolu s pojištěním schopnosti splácet přímo na pobočce. Sberbank nabízí také možnost hypotečního příslibu, možnost financování bez doložení příjmů i faktur a mimořádnou splátku 10 % z aktuální výše úvěru mimo fixaci bez sankčního poplatku.

Americké hypotéky lze nově pořídit již od 3,79 % p. a. Sazba platí pro Americkou účelovou hypotéku s fixací na 3 nebo 5 let do 75 % hodnoty nemovitosti. Pro Americkou neúčelovou hypotéku platí sazba 3,99 % p. a. při fixaci na 3 a 5 let do 50 % hodnoty nemovitosti. Splátky u amerických hypoték lze rozložit na 5 až 25 let a peníze lze využít na cokoliv – koupi auta, nemovitosti nebo splacení stávajících úvěrů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *