EUR 24.430

USD 21.891

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.430

USD 21.891

20. 02. 2019

Společnost NG RE mění název na Natland Real Estate

 

Společnost NG RE ze skupiny Natland bude své další plánované projekty realizovat pod novým názvem Natland Real Estate. V investiční skupině bude nadále zajišťovat developerské projekty, které jsou pro ni jedny z klíčových. 


„Změna souvisí se změnou názvu celé skupiny, která nadále komunikuje jen pod jménem Natland,“ vysvětluje partnerka Natlandu zodpovědná za oblast developmentu a předsedkyně představenstva Natland Real Estate Jana Sečkářová.„Filosofií celé skupiny je snaha pozitivně měnit své okolí k lepšímu. Nejviditelněji se to projevuje právě v našich developerských projektech,“ dodává Sečkářová.
„V oblasti rezidenčního developmentu jsme aktivní více než jednu dekádu, spolu s našimi partnery jsme zrealizovali projekty za více než tři miliardy korun,“ připomíná.
Před dokončením je soubor bytových a řadových rodinných domů v projektu Lipenecký park. Jeho ambicí je přinést do Lipenců, jedné z nejklidnějších a nejzelenějších okrajových částí Prahy, další zeleň a možnosti trávení volného času.
Společnost v současnosti dokončuje také projekt Bubeneč Gardens, za který obdržela Cenu architektů v soutěži Realitní projekt roku 2018.
Víc než tisícovka lidí našla také bydlení v projektu Čakovický park, v němž od roku 2011 postupně vyrostlo na 800 bytů. Součástí projektu jsou mimo jiné dvě mateřské školy nebo volnočasové hřiště. Také tento projekt byl opakovaně oceněn.
Tisková zpráva Natland Real Estate

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.99 Aktuální výše Hypoindexu

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%

2.99%
Historie vývoje


Související články

Investoři masivně nakupují nájemní byty

Jakékoliv sklady, retailové parky a moderní kanceláře. Seznam priorit investorů na tuzemském trhu nemovitostí zůstává i po 3. čtvrtletí neměnný. Přesto na něm dochází k určitému vývoji: do bilance se totiž stále viditelněji promítají rezidenční nemovitosti. Konkrétně jde o starší bytové domy i novostavby určené k pronájmu.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

22. 10. 2021

V Praze si za průměrný roční plat „koupíte“ jen 3 m2 bytu. Jak se k tomu před volbami staví politické strany?

Foto: Shutterstock Přesně za měsíc nás čekají sněmovní volby. Lze očekávat, že téma prohlubující se nedostupnosti bydlení bude jedním z klíčových. Skutečnost, jak se situace v oblasti bydlení zhoršuje, je naprosto zřejmá z následujícího příkladu. Proto nás zajímaly plány jednotlivých politických stran, které by měly dostupnost bydlení zlepšit. Ceny nemovitostí totiž stále rostou a zřejmě porostou i […]

Text: Milan Vodička

09. 09. 2021

Jak zajistit dostupné bydlení podle akademiků?

Foto: Shutterstock Těžkého údělu těch, kteří vstupují na trh s bydlením, si nelze nevšimnout. Finanční nedostupnost bydlení se dotýká stále více lidí. Byty jsou stále více dražší, a i absolventi vysokých škol mají problém se svými příjmy na bydlení dosáhnout. A když banka hypotéku na smluvenou částku neposkytne, protože odhadní cena bytu je o půl milionu […]

Text: Milan Vodička

17. 08. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *