Středa 20. února. Svátek má Oldřich.

Úvěry na bydlení od Wüstenrotu na podzim bez poplatku

V rámci podzimní nabídky zvýhodněných úvěrů poskytuje stavební spořitelna Wüstenrot bez poplatku všechny překlenovací úvěry pro fyzické osoby i úvěry Revit určené právnickým osobám. Úspora na poplatku představuje 1 % z celkové výše překlenovacího úvěru.

Bez poplatku je poskytována také Hypotéka na vlastní bydlení do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti a nabídka platí pro všechny doby fixace úrokové sazby. Hypotéka Refin na splacení dříve poskytnutých úvěrů je trvale bez poplatku, u ostatních typů hypotečních úvěrů účtuje banka fyzickým osobám jednotný poplatek ve výši 2400 korun.

U nově sjednaného hypotečního úvěru navíc klient neplatí úhradu za správu úvěru.

Kromě poplatku za vyřízení úvěru ušetří klienti nyní i na úrocích. U překlenovacího úvěru Superúvěr bez zajištění zástavním právem snížil Wüstenrot úrokovou sazbu o 0,8 % na 4,5 % p. a. Stejný úvěr, ovšem se zástavou nemovitosti, získá klient za 3,3 % ročně.

Speciální překlenovací úvěr Družstevní byt, který je určen na pořízení družstevního bydlení a poskytován až do výše 2 milionů korun bez zajištění zástavním právem, nyní stavební spořitelna nabízí za sníženou sazbu 4,6 % ročně.

Podzimní nabídka zvýhodněných úvěrů a hypoték je platná do 31. prosince 2013.

Podrobný přehled úrokových sazeb úvěrů od stavební spořitelny a hypotečních úvěrů je zveřejněn na www.wustenrot.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *