Středa 28. července. Svátek má Viktor.

Rodinné domy projektu Truhlárna vyjdou jeden na 32 milionů korun

Čtyři mimořádné high-endové domy jsou v tuto dobu dokončovány v projektu Truhlárny v památkové zóně Tejnka na Praze 6. Prodejní hodnota všech domů je 130 milionů korun a předání novým majitelům by mělo proběhnout v prvních měsících nadcházejícího roku.

Jednotlivé domy mají tři nadzemní podlaží a jedno podzemní spojené s wellness a posilovnou. V garáži nechybí stání pro dva vozy a jednotlivá patra mají prosklené terasy, díky nimž může rezident nahlédnout do zeleně zahrad. Ze střešní terasy je zase okouzlující výhled na panorama Hradčan. V navhrhovaném řešení nechybí ani osobní výtah.

Truhlárna vyniká svým architektonickým řešením. Z jedné strany plně respektuje původní zástavbu a koresponduje s historickým rázem starého Břevnova, fasáda do zahrad však dává vědět o moderním řešení a standardu plně odpovídajícímu nejvyššímu rezidenčnímu segmentu,“ komentuje partner skupiny T.E Martin Hubinger a dodává: „Generálním dodavatelem stavby je naše dceřiná společnost T.E Construction Management. Díky tomu máme realizaci kompletně pod kontrolou a můžeme našim klientům ručit za vysokou kvalitu provedení.“

Zdroj: E15.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *