Čtvrtek 26. listopadu. Svátek má Artur.

Budova A5 v rezidenčním projektu Modřanský Háj je zkolaudována

13.07.2015 01:07 Tisková zpráva:

„Tempo prodeje bytů v těchto dvou budovách v Modřanském Háji bylo opravdu vysoké. V současné době je prodáno, nebo rezervováno téměř 90 % bytů. Rostoucí poptávka v našem rezidenčním projektu je umocněna pozitivními podmínkami na trhu a úrokovými sazbami u hypoték,“ řekl David Kříž, Residential Development Manager, Avestus Real Estate.

V budově A5 je poslední volný byt typu 4+kk o velikosti 118,2 m2. V budově A6 zbývá k prodeji pět bytových jednotek, z nichž dva jsou typu 2+kk o velikosti 58,4 m2, jeden je kategorie 3+kk o velikosti 89,4 m2 a dva jsou typu 4+kk o velikosti 116,9 m2.

„Velice nás těší, že můžeme zároveň oznámit začátek výstavby budovy typu ,B’, která bude doposud jedinou budovou se čtyřmi nadzemními podlažími a komerčními prostorami v přízemí. Tato nová budova bude mít 22 bytů v kategoriích od 1+kk do 4+kk. Zahájení výstavby je plánováno na září letošního roku s předpokládaným termínem dokončení na konci roku 2016,“ řekl David Kříž.

Klíčovou výhodou Modřanského Háje je jeho umístění – nachází se přímo u lesa a zároveň pouhých několik minut od centra města. Obyvatelé ocení také celkovou koncepci kombinující moderní bydlení s poklidnou atmosférou chatových oblastí a rovněž širokou škálu zařízení pro volnočasové aktivity, jako jsou například cyklostezky. Většina budov má maximálně tři podlaží a všechny byty a domy nabízí zelené plochy (balkóny, terasy nebo zahrady) a vyhrazená parkovací místa v garáži.

Zdroj: Tisková zpráva Avestus Real Estate

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *