EUR 24.525

USD 24.754

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 17.2 %

EUR 24.525

USD 24.754

04. 05. 2020

0 komentářů

Subjekty:
Hypoteční banka

Domluvte si rande s Hypotečkou a do 20 minut víte, na čem jste. Hypoteční banka nově nabízí bleskové předběžné posouzení úvěru

 

Hypoteční banka představuje novou službu Hypotéka na dosah. Díky ní si klient může jednoduše a rychle ověřit, zda dosáhne na financování vybrané nemovitosti a získat informaci o předběžném posouzení úvěru, přitom ještě nemusí mít konkrétní nemovitost vybranou. Získání informací od klienta potřebných pro vyhodnocení i vyhodnocení samotné zabere jen 20 minut. Hypotéka na dosah je tak nejrychlejší způsob jak zjistit, jestli je investiční záměr v podmínkách finanční situace žadatele realizovatelný. To vše zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků. 


Poptávka po vlastním bydlení je na českém trhu stále vysoká a zájemců o jednu nemovitost jsou často desítky. Pořízení vlastní nemovitosti obnáší spoustu stresu, a to zejména pokud po nalezení vhodné nemovitosti musíte čekat na schválení hypotéky a riskovat prodej rychlejšímu kupci. S Hypotékou na dosah ale získávají klienti Hypoteční banky předběžné posouzení úvěru už za 20 minut, zdarma a bez jakýchkoliv závazků.
„Pro tři čtvrtiny klientů českých bank je nejdůležitějším atributem hypotéky vědomí, že je poskytnutí úvěru reálné. Hypoteční banka je nově díky službě Hypotéka na dosah schopná dát uchazeči předběžné potvrzení už během 20 minut. Tím klientům ušetříme spoustu nejistoty,“ vysvětluje Jiří Feix, generální ředitel Hypoteční banky.  S Hypotékou na dosah získává klient silnou pozici při jednání s prodávajícím nebo realitní společností. Současně je to pro něj ujištění, že je jeho sen o koupi bytu, domu nebo např. o stavbě rodinného domu realizovatelný.
Inovace na hypotečním trhu
Hypoteční banka službu bleskového posouzení úvěru nabízí na českém trhu jako jediná. Oproti tzv. pohotovostním úvěrům, které byly doposud nejrychlejší možností pro zajištění financování vysněného bydlení, dokáže Hypotéka na dosah již za pár minut předložit výsledek o možnosti klienta hypoteční úvěr získat, pokud o něj v budoucnu požádá.
Hypoteční banka se službou Hypotéka na dosah potvrzuje pozici průkopníka na poli inovací a digitalizace. „Pokud například víte, že byste rádi koupili byt v Praze, který bude mít hodnotu přibližně 5 milionů, a nemáte v ruce doklad o Vaší finanční situaci, nevadí. S Hypotékou na dosah zjistíte Vaše možnosti a konkrétní byt se Vám bude hledat snadněji.  Všechny sdělené údaje i vybranou nemovitost nám doložíte následně. Služba je zároveň zcela nezávazná a zdarma,“ dodává Jiří Feix.
Hypoteční banka si 12 let v řadě drží pozici jedničky na trhu a letos slaví 25 let hypotečního úvěrování. Klientům při té příležitosti rozdá celkem milion korun na vybavení domácnosti. Každý měsíc počínaje letošním březnem losuje z nově uzavřených hypotečních smluv jednu, jejíž majitel získá časově neomezený poukaz v hodnotě 100.000 korun na vybavení a nábytek značky IKEA.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.2 Aktuální výše Hypoindexu

2.67%

2.84%

3.14%

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%
Historie vývoje


Související články

Vlastní výstavbou rodinného domu lze například ve Středočeském kraji ušetřit až 30 %

Jako nejvýhodnější kraj pro stavbu domu se jeví kraj Středočeský, v němž při porovnání ceny nákupu rodinného domu na klíč a koupí pozemku s následující vlastní výstavbou lze ušetřit až 30 %. Vyplývá to z analýzy společnosti Silverline Real Estate pro tři nejlidnatější kraje – Středočeský, Jihomoravský a Moravskoslezský.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

04. 10. 2022

Rekonstrukcí staršího bytu se dá ušetřit až 15 % oproti koupi novostavby

Za posledních šest let cena nemovitostí rapidně vzrostla. Ceny bytů v období 2015–2022 vzrostly o 110 %, u rodinných domů o 100 %. Otázkou pro investory tak zůstává, co se vyplatí více. Analýza společnosti Silverline Real Estate ukazuje, že pořízení bytu před rekonstrukcí může být za současných podmínek na trhu trefou do černého. V atraktivních lokalitách je […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

27. 09. 2022

Komentář: Obleva na zamrzlém realitním trhu?

Neprodává se, obchody váznou. Inzerátů nabízejících reality přibývá. I když došli kupující, prodávající nechtějí slevit. Kdo prodat musí a chce to zrychlit, je nucen ustoupit, snížit cenu. Realitní obchody zamrzly. Ve světle všeobecné nejistoty a inflačních očekávání převládá neochota prodávat.

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

26. 09. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.