EUR 23.665

USD 21.955

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 12.7 %

EUR 23.665

USD 21.955

04. 05. 2020

0 komentářů

Subjekty:
Hypoteční banka

Domluvte si rande s Hypotečkou a do 20 minut víte, na čem jste. Hypoteční banka nově nabízí bleskové předběžné posouzení úvěru

 

Hypoteční banka představuje novou službu Hypotéka na dosah. Díky ní si klient může jednoduše a rychle ověřit, zda dosáhne na financování vybrané nemovitosti a získat informaci o předběžném posouzení úvěru, přitom ještě nemusí mít konkrétní nemovitost vybranou. Získání informací od klienta potřebných pro vyhodnocení i vyhodnocení samotné zabere jen 20 minut. Hypotéka na dosah je tak nejrychlejší způsob jak zjistit, jestli je investiční záměr v podmínkách finanční situace žadatele realizovatelný. To vše zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků.

Loading 


Poptávka po vlastním bydlení je na českém trhu stále vysoká a zájemců o jednu nemovitost jsou často desítky. Pořízení vlastní nemovitosti obnáší spoustu stresu, a to zejména pokud po nalezení vhodné nemovitosti musíte čekat na schválení hypotéky a riskovat prodej rychlejšímu kupci. S Hypotékou na dosah ale získávají klienti Hypoteční banky předběžné posouzení úvěru už za 20 minut, zdarma a bez jakýchkoliv závazků.
„Pro tři čtvrtiny klientů českých bank je nejdůležitějším atributem hypotéky vědomí, že je poskytnutí úvěru reálné. Hypoteční banka je nově díky službě Hypotéka na dosah schopná dát uchazeči předběžné potvrzení už během 20 minut. Tím klientům ušetříme spoustu nejistoty,“ vysvětluje Jiří Feix, generální ředitel Hypoteční banky.  S Hypotékou na dosah získává klient silnou pozici při jednání s prodávajícím nebo realitní společností. Současně je to pro něj ujištění, že je jeho sen o koupi bytu, domu nebo např. o stavbě rodinného domu realizovatelný.
Inovace na hypotečním trhu
Hypoteční banka službu bleskového posouzení úvěru nabízí na českém trhu jako jediná. Oproti tzv. pohotovostním úvěrům, které byly doposud nejrychlejší možností pro zajištění financování vysněného bydlení, dokáže Hypotéka na dosah již za pár minut předložit výsledek o možnosti klienta hypoteční úvěr získat, pokud o něj v budoucnu požádá.
Hypoteční banka se službou Hypotéka na dosah potvrzuje pozici průkopníka na poli inovací a digitalizace. „Pokud například víte, že byste rádi koupili byt v Praze, který bude mít hodnotu přibližně 5 milionů, a nemáte v ruce doklad o Vaší finanční situaci, nevadí. S Hypotékou na dosah zjistíte Vaše možnosti a konkrétní byt se Vám bude hledat snadněji.  Všechny sdělené údaje i vybranou nemovitost nám doložíte následně. Služba je zároveň zcela nezávazná a zdarma,“ dodává Jiří Feix.
Hypoteční banka si 12 let v řadě drží pozici jedničky na trhu a letos slaví 25 let hypotečního úvěrování. Klientům při té příležitosti rozdá celkem milion korun na vybavení domácnosti. Každý měsíc počínaje letošním březnem losuje z nově uzavřených hypotečních smluv jednu, jejíž majitel získá časově neomezený poukaz v hodnotě 100.000 korun na vybavení a nábytek značky IKEA.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.3 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%
Historie vývoje


Související články

Stavební spoření čekají změny, zezelená

Stavební spoření formované v 90. letech se mělo opírat o model financování nepřehlédnutelným způsobem dotovaný státem. Masa klientů měla i díky motivaci v podobě vcelku slušné státní podpory spoření realizovat své úložky. Z nashromážděného množství peněz mělo být možné úvěrovat účastníky schématu a financovat jejich bytovou potřebu.

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

09. 06. 2023

Nápad k „nezaplacení“. Bývalé ministryně propagují vícegenerační hypotéky

Politické vize a představy bývají košaté. Student, který má bonitní rodiče, může bydlet na studiích „ve svém“, tedy v bytě rodičů financovaném hypotečním úvěrem. Takový úvěr by mohl mít i 50letou splatnost. A stát by dal na takto financované byty garanci, a nakonec mohl i tyto byty převzít. Měl by „základ pro nájemní bydlení“. Takto […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

08. 06. 2023

Vertikální mobilitě dominuje energetická úspora a digitalizace

Vnímáme je jako samozřejmost, usnadňují a zpříjemňují nám život. To, že přestanou fungovat, pocítíme už na schodišti ve třetím patře nebo v polovině výlezu z metra na Náměstí Republiky v Praze. Řeč je o výtazích, eskalátorech, ale i pohyblivých chodnících. Jak se tato zařízení proměnila v poslední době, jaké moderní trendy se zde využívají a zda můžete i […]

Text: Milan Vodička

Foto: Otis

08. 06. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *