Pondělí 01. března. Svátek má Bedřich.

HYPOTEČNÍ CENTRA RAIFFEISENBANK JSOU KLIENTŮM K DISPOZICI JIŽ DESET LET

16.03.2017 10:03 Tisková zpráva: Raiffeisenbank

Tradiční jarní „Hypodny“ přinášejí finanční bonus 5000 Kč a navíc slevu 0,2 procentního bodu z úrokové sazby

V dubnu 2007 bylo otevřeno prvních deset hypotečních center, jejichž počet
se za uplynulých deset let rozrostl na aktuálních dvacet dva. Za tu dobu zde Raiffeisenbank klientům poskytla téměř 75 000 hypotečních úvěrů v celkovém objemu 145 miliard korun. Kromě oslavy desetiletého výročí hypocenter
připravila Raiffeisenbank, v rámci již tradičních „Hypodnů“, jarní nabídku hypoték s bonusem 5000 korun a slevou z úrokové sazby ve výši 0,2 procentního bodu u účelové
a 0,6 procentního bodu u neúčelové hypotéky.

Hypoteční centra Raiffeisenbank zajišťují klientům odbornou péči ve všech krajských a dalších vybraných městech po celé České republice. Klienti si zde mohou sjednat jak hypoteční úvěr, tak i pojištění spojené s bydlením či hypotékou, a rovněž stavební spoření Raiffeisen stavební spořitelny.

„Deset let je opravdu dlouhá doba a já jsem velice rád, že strategie Raiffeisenbank poskytovat hypoteční úvěry, a s nimi související služby, prostřednictvím specializovaných center, se ukazuje jako správná,“ říká ředitel divize hypotečních úvěrů Raiffeisenbank Marek Richter.

Jarní „Hypodny“

Na jaře bude Raiffeisenbank nejen slavit desetileté výročí hypotečních center, ale klientům opět nabídne zvýhodněné hypoteční úvěry v rámci tradičních „Hypodnů“. Každý klient, který od 20. března 2017 navštíví jakoukoli pobočku Raiffeisenbank či kterékoli z hypotečních center a nejpozději do 9. června 2017 doloží všechny podklady potřebné ke schválení hypotéky a následně do 30. června 2017 uzavře smlouvu o hypotečním úvěru, se může těšit na slevu z úrokové sazby ve výši 0,2 procentního bodu u účelové a 0,6 procentního bodu u neúčelové hypotéky. Navíc získá také jednorázový finanční bonus v hodnotě 5000 korun a může využít i další slevy ve výši 1 procentního bodu za aktivní využívání běžného účtu u Raiffeisenbank.

„Schválení úvěru zajistíme do tří dnů od dodání všech dokladů a klienti Raiffeisenbank mohou čerpat úvěr již na základě podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Tuto službu poskytujeme jako jediná banka na českém trhu zcela zdarma,“ doplňuje Marek Richter.

V loňském roce poskytla Raiffeisenbank svým klientům z řad fyzických osob více než deset tisíc hypotečních úvěrů v celkovém objemu 20,7 miliardy korun. V porovnání s výsledky roku 2015 se jedná o 24% meziroční nárůst. Průměrná výše hypotéky se pohybovala nad hranicí dvou milionů korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *