Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

Wüstenrot snižuje úrokové sazby Půjčky ProBydlení

01.10.2015 11:10 Tisková zpráva: Wüstenrot – stavební spořitelna

Za zvýhodněné úrokové sazby poskytne Wüstenrot úvěry v limitovaném objemu 500 milionů korun, a to u žádostí podaných do 31. 12. 2015.

„Půjčka ProBydlení má široké spektrum využití. Lze s ní financovat jak drobné úpravy v bytě, tak i nákladnější rekonstrukce bydlení. Jsem přesvědčena, že úroková sazba u úvěru bez akontace a zajištění se splatností do 10 let ve výši od 4,5 % ročně je pro žadatele velmi atraktivní,“ komentuje mimořádnou nabídku Dagmar Náhlíková, vedoucí úseku vývoje bankovních produktů finanční skupiny Wüstenrot.

Horní hranici úvěru poskytovaného bez jakéhokoliv zajištění zvýšila stavební spořitelna u jednotlivce na 500 000 korun a u více žadatelů (manželé, partneři apod.) na 700 000 korun. Zajištění nemovitostí požaduje až u úvěrů přesahujících 1 milion korun.

Zpracování a poskytnutí Půjčky ProBydlení je do konce roku zdarma. VPÚ-tarifu OF-P je bez poplatku iuzavření nové smlouvy o stavebním spoření,ke které je poskytován úvěr.

Zájemci o Půjčku ProBydlení jistě uvítají rychlé rozhodnutí o úvěru do 24 hodin i výplatu úvěrových prostředků předem před doložením dokladů o účelu použití na řešení bytových potřeb.

Přehled úrokových sazeb a podrobné informace o Půjčce ProBydlení jsou uveřejněny na www.wustenrot.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *