Pondělí 19. dubna. Svátek má Rostislav.

Projekt Nové Chabry vstupuje do další etapy, Star Group zahajuje výstavbu rodinných domů

15.08.2019 04:08 Tisková zpráva: Star Group

V Dolních Chabrech v Praze 8 vzniknou nové rodinné domy. Developerská společnost Star Group je postaví v rámci další etapy svého projektu Nové Chabry. Ten čítá již 397 realizovaných bytových jednotek. Tucet rodinných domů nabídne na českém trhu velmi žádané a nedostatkové dispozice 4+kk a 5+kk.

S cílem oslovit především mladé rodiny s dětmi startuje Star Group další etapu Nových Chaber. „Je to pro nás důležitý milník. Konečně postoupíme dál a budeme moci zájemcům nabídnout nové bydlení. Na rozdíl od konkurence, která se orientuje na stále menší bytové jednotky, se nyní soustředíme na prostorné, velkorysé domy a jdeme naproti rodinám,“ řekl Tal Grozner, šéf české pobočky Star Group.

Izraelský developer postaví jen pár minut MHD od stanice metra Kobylisy tucet cenově dostupných rodinných domů. „Bavíme se o šesti dvojdomech, každý bude zahrnovat jednu bytovou jednotku o dispozici 4+kk a jednu o dispozici 5+kk,“ přiblížil Tal Grozner.

V září 2019 budou rodinné domy v prodeji. „Z našich zkušeností víme, že nemovitosti bývají v Praze vyprodané klidně i čtvrt či půl roku před kolaudací. Doufáme, že tomu tak bude i u tohoto komorního projektu dvanácti domů,“ podotkl šéf české pobočky Star Group. Obecně na českém trhu s realitami platí, že až 50 procent zákazníků koupí nový byt či dům už ve fázi výstavby. Meškat se nevyplácí.

Pořizovací cena rodinných domů, jejichž součástí je garáž, se bude pohybovat kolem 15 milionů korun. „Naše rodinné domy jsou dostupným a trendy bydlením v blízkosti přírody, v lokalitě s plnou občanskou vybaveností a s dobrou dopravní dostupností,“ těší Tala Groznera.

Star Group výrazně přispěl k rozvoji občanské vybavenosti v Praze 8, v rámci Nových Chaber postavil mateřskou školu pro 72 dětí a malé komerční centrum, které zahrnuje restauraci, fitness, vinotéku a potraviny. Zkušený developer má za sebou realizaci již více než 1000 bytů v bytových komplexech Kejřův park I a Kejřův park II v Hloubětíně, Nad Vltavským údolím v Praze 6 a River Lofts v Praze 7.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *